Podnikání

Jak se pohybovat po světě levně

Dnešní doba umožňuje hned několik způsobů, jak se můžete pohybovat po světě. A že jich je opravdu hodně. My se dnes podíváme na některé z těchto způsobů a společně si projdeme klady i zápory každého z nich.
výhled z okénka letadla při letu

  1. Letecká doprava

Nejjednodušší je letět letadlem. Je to také nejrychlejší a dostanete se prakticky všude bez nutnosti přesedat z jednoho dopravního prostředku do druhého. Nejlepší je ale mít cenu letenek takovou, aby vám skutečně zbyly i nějaké peníze na utrácení v destinaci či na pěknější hotel. Akční letenky Levné Letenky jsou naprosto skvělým způsobem, jak co nejvíce ušetřit na ceně letenek a zároveň se dostat tam, kam potřebujete. Kdo kdy navštívil internetové portály s akčními letenkami, ví, o čem mluvíme. Pokud je ještě nenavštívil, tak na co jako čeká?

  1. Autobusová

Velice dlouhá a někdy i úmorná, za to velice levná a možná i trošku pohodlnější. Jedete tedy skutečně dlouho, mnohdy i více jak deset hodin, ovšem dnešní autobusy https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/autobusy-mestske/ poskytují celou řadu komfortu a prostředků, jak si cestu zpříjemnit. Není tedy třeba mučit se někde na sedadle patnáct hodin bez internetu či bez záchodu. Autobusy jsou levnější, ale počítejte s tím, že pokud nenarazíte na akci, bude vás to taky něco stát (zas tak levné to není) a počítejte s tím, že minimálně jeden den z dovolené budete celý cestovat.

  1. Vlaky

S vlaky se dostanete pouze do několika destinací, byť je to trochu rychlejší než v autobuse. Přeci jen vlaková dráha vede takřka celou Evropou a dostanete se i na místa, kde by například autobus nepříliš dobře projížděl. Cena je však mnohdy vyšší než u letenky či autobusu, byť vlaky poskytují daleko větší komfort.
silueta muže čekajícího na jeho let

  1. Auto

Dnes můžete vyjet i vlastním či půjčeným autem, zde si ale platíte nejen nájem či náklady s tím spojené, ale také naftu, benzín. Zato můžete zastavit kdekoliv, kdykoliv a můžete dělat cokoliv, co chcete.

Mohlo by se vám také líbit...