Podnikání

Jak úzce souvisí sexy boty s chodidly


Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč se mužům tolik líbí ženské nohy (a rozhodně to není nic ojedinělého), a proč obdivují nohy zejména v botách na podpatcích? Když si dívka v krátkých šortkách a s krásnýma dlouhýma nohama obuje gumovky, rozhodně to nepůsobí tak sexy, jako jakékoli dámské střevíce na podpatku. V samotných botách to kouzlo ukryté není, to je jasné každému, kdo jde ve svých úvahách trochu více do hloubky, ale v chodidlech. Za krásu ženských nohou mohou zejména chodidla, a to ve vhodné poloze.

boty na podpatku

Sledujte bosonohé gymnastky a akvabely – víte, co mají společného gymnastky a akvabely? Propínají při svých pohybových kreacích špičky nohou tak, aby byl nárt v téměř vodorovné poloze s lýtkem. Tím se vyklene hluboká nožní klenba a zvýrazní nebývalá krása ženského chodidla s úzkou patou a všemi ostatními parabolickými křivkami.

bosá chodidla

Podpatky dělají to samé – když pořídíte své dívce k narozeninám sexy boty na vyšším podpatku, udělají v podstatě to samé, co provádí gymnastka na cvičební ploše s kužely či s míčem. Zvednou patu do výšky, protáhnou nárt a zvýrazní kotník a podélnou klenbu. Tento tvar máme zřejmě podvědomě zafixován jako velice sexy a zajímavé by bylo jít ještě dál, ještě více do hloubky…

Chodidlo je magický prvek – když se pozorně zadíváte na chodidlo, uvědomíte si, že je to vlastně odraz těla i duše v malém měřítku. Jsou tu k dispozici veškeré reflexní (masážní) body a je známo, že reflexologie je nejúčinnější masážní technikou na světě. Chodidla jsou hmatový orgán a zprostředkují kontakt s celým tělem, se všemi orgány i částmi těla, a vhodnou technikou lze také diagnostikovat a léčit většinu chorob. Pohled na chodidlo nás tedy propojuje s milovanou osobou mnohem víc, než pohled na genitálie, a je srovnatelný s přímým pohledem do očí.

Muži, kteří si toto uvědomují, jsou ve výhodě, protože mohou využít vyzouvání sexy bot až v posteli, čímž je dívka doslova nažhaví k sexu, a zároveň pohledem na bosé chodidlo mají před sebou celou (komplexní) osobnost, se kterou se milují.

Mohlo by se vám také líbit...