Produkty

Menší je lepší

Máte zájem o kabelku? Hledáte raději nějakou menší a třeba přes rameno? V tom případě zřejmě bude ideální typ crossbody. Tento styl tašky je menší, leč velice výrazný, jedinečný a originální. Pod značkou Guess najdete jen ty nejprestižnější výrobky, však cenově dostupné všem ženám. Nezaplatíte statisíce, krásnou a značkovou tašku můžete mít i za mimořádnou cenu!
Pohoda, neformální styl, ale stále kvalitní a značkovou taškou sebou, to je filozofie mnohých z nás.crossbody kabelka

  • Cítíte se díky značkové tašce příjemně? Ovšem přesto nemáte rády velké neforemné tašky, které by Vám zavazely ve Vaší svobodě? Máte raději, když nemusíte tašku držet za ucho? Pak je crossbody zřejmě vhodnou volbou i pro Vás.
  • Guess kabelky crossbody Dbag mají originální design. Představují ženskost, smyslnost, jedinečnost i originalitu. Vše v jednom produktu!

Přes rameno nebo šikmo

Dlouhé popruhy umožňují nošení této tašky buďto přes rameno nebo dokonce i šikmo. Vhodné pro vycházky s přáteli, s kamarády, s dětmi a rodinou nebo jen tak na kafčo s kamarádkou. Procházky po městě, venku v přírodě nebo kdekoliv jinde nemusí znamenat, že si na ně musíte vzít starou a ošoupanou tašku. To rozhodně takto nefunguje, dopřejte si mimořádný pocit díky jedinečné značkové kabelce Guess kdekoliv, kde se budete nacházet a to i v případě, že tam budete samotné, protože jenom pro sebe, pro své vlastní JÁ to děláte. Ano, v některých případech ji chceme ukázat světu, ale jinde se chceme cítit přirozeně a mít zkrátka a dobře značkovou tašku jen tak pro svobodu. I tento pocit splňují mimořádně kvalitní a precizně provedené tašky pod touto světoznámou značkou.malá kabelka

  1. Vhodné na nákupy, aby se ženy mohly přebírat věšáky a vybírat si k nové kvalitní a jedinečné tašce i nový outfit. S podobnou taškou budou příjemné i každodenní běžné nákupy v obchodech, super a hypermarketech, kde často nebývá kolem moc místa. Jsou praktické a díky tomu žádané.
  2. Zároveň si ponechávají svou kvalitu, jedinečnost a originalitu. Jejich design na Vás dýchne již při prvním pohledu. Jakmile se do jedné z nich zamilujete, už ji nespustíte z očí a musí být Vaše. Mají mimořádně povedený vzhled a design, zároveň jsou všemi detaily propracované, protože se jedná o prestižní značku.


Mohlo by se vám také líbit...