Produkty

Jsou daleko horší závislosti

Když se člověk zamyslí nad celou epizodou zákazů, příkazů, nařízení a trestních stíhání, může si položit prostou otázku. Proč se tomu tak děje? Vždyť nejsou prokázány žádné vedlejší účinky, které by nějakým způsobem lidi ničily při konzumaci nebo používání konopí. Jsou naopak daleko horší závislosti na klasickém tabáku, lécích nebo alkoholu, u některých to jsou dokonce prokazatelní původci předávkování a úmrtí. Konopí jako takové přináší úlevu nemocným lidem, kterým ani chemická léčba nedokáže pomoci. Je pravdou, že si ho dnes mohou zakoupit v lékárně, pokud ovšem bude kde, budou mít i platný recept od lékaře a ještě jako bonus budou mít našetřeno poměrně dost peněz, jelikož to nebude rozhodně levná záležitost.

semena konopí

Není třeba se ho obávat

Tak to již nebudeme mladší generaci ani muset vysvětlovat. Horší je to u seniorů, někteří co by jen viděli pouhá semena marihuany a byl by konec a vlastně rovnou napsaný dramatický scénář se zásahem nejškolenější jednotky policejního sboru. Bohužel až tak to daleko došlo s pověstí tohoto všeléku. Když někdo dostane tabletku, tak je většinou zacílená na určitý problém, ale na druhé straně může přinést nežádoucí účinky. To u konopné léčby nehrozí. Díky přírodní léčbě si snadno poradí s chronickou bolestí, s klouby nebo krevním tlakem naráz.

Další mýty
Jeden z úplně nejrozšířenějších mýtů je, že se musí konopí kouřit, aby přineslo úlevu. Možná to tak kdysi dávno bývalo a díky tomu vznikl takový mýtus, ale jen se podívejme okolo sebe, jak se moderní technologie rozšířila v každém směru. Zrovna tak je to i s používáním konopí.

marihuaa

  • Je pravdou, že se poslední dobou rozšířila vaporizace, kdy nedochází ke spalování rostlinného materiálu, ale pouze k jeho zahřívání. Poté se začnou uvolňovat výpary obsahující léčivé kanabinoidy a terpeny.
  • V podobě lepkavých a tekutých extraktů.
  • Bylinu nasekáme a přidáme do různých pokrmů, můžeme ji využít místo másla nebo oleje, jelikož ty jsou součástí rostliny.
  • Smíchat s medem a použít například do kaše nebo jogurtu a podobně.


Mohlo by se vám také líbit...