Produkty

Igelitové obálky jako ideální balicí materiál

Napadlo vás někdy, že byste místo klasické kartonové krabice mohli k balení svého zboží využívat igelitové obálky? Jisté je, že se vám taková změna vyplatí, a to hned z několika důvodů.

zboíž

Lidé neradi opouštějí své zvyklosti a zaběhané způsoby, nicméně využití plastových obálek je rozhodně krokem k lepšímu. Ptáte se proč? Protože vaše počínání výrazně zjednoduší. A pokud patříte k obchodníkům, kteří každý den ke svým zákazníkům vyšlou i několik desítek zásilek či více, pak se jednoznačně jedná o skvělou volbu, která vám odesílání zásilek zjednoduší.

V první řadě jde o to, že práce se zmíněnou igelitovou obálkou je snadná. Můžete vybírat z celé řady různých rozměrů obálek, a také z různé síly tohoto materiálu. Větší obálky mohou být vybaveny i praktickým odnosným uchem. Takže pro každý typ zásilky najdete jistě bez potíží tu pravou obálku. Případně je možné i zhotovení na míru.

Igelitové obálky se nejvíce hodí k odesílání tiskovin a textilu, ale také mnoha jiných druhů zboží. Manipulace s nimi je opravdu snadná – stačí vložit předmět dovnitř obálky a přelepit samolepicí klopu – takže je to nejen jednoduché, ale také maximálně rychlé. Ovšem i přesto, že je tento zvolený způsob balení tak snadný, je zároveň i maximálně kvalitní a bezpečný, takže nehrozí, že by se zásilka dostala z balíčku ven anebo, že by se v průběhu cesty nějak poškodila. Tomu nahrává především fakt, že plastové obálky jsou voděodolné. Nevadí jim ani sníh, ani déšť ani vlhkost ve skladu. I kdyby zásilka v průběhu cesty upadla do louže s vodou, adresát to nijak nepocítí.

eshop

A to je jistě důležité, protože všem obchodníků záleží na spokojenosti zákazníka v první řadě – spokojený zákazník je stálý zákazník. A právě k tomu, aby u vás spokojení zákazníci zůstávali, mohou igelitové obálky nemalou měrou přispět.
Proto neváhejte a dejte přednost kvalitě, která se vám vyplatí!

Mohlo by se vám také líbit...