Produkty

Nábytek z masivu je tou nejlepší investicí do budoucna

Vybavujete si právě svůj byt a přemýšlíte nad tím, který nábytek je pro vás tou nejlepší investicí do budoucna? Tak si to pěkně spočítejte, se vším všudy, a brzy budete mít jasno!
Na první pohled to možná může vypadat, že tou nejvýhodnější volbou je dřevotříska. Ano, je pravda, že nábytek z dřevotřísky se dá mnohdy sehnat za překvapivě nízkou cenu. Měli byste ovšem vědět, za co všechno skutečně zaplatíte. Může se vám totiž stát, že se vám takový na první pohled výhodný nákup v budoucnosti prodraží. Třeba kvůli pobytu v nemocnici. Dřevotříska není nic jiného, než dřevěný odpad spojený syntetickými lepidly, které se z takového nábytku přirozeně postupně uvolňují do ovzduší.
borovice lesní
Nábytek zhotovený z masivního dřeva je sice o něco dražší, ale jeho velkou výhodou je to, že vám dlouhé roky vydrží. Vlastně, pokud budete chtít, můžete si ho nechat až do konce svého života a bez potíží ho můžete odkázat i dalším generacím.
Masivní dřevo totiž stárne do krásy, s přibývajícím věkem má intenzivnější barvu a výraznější strukturu, takže je stále na co koukat. A nikdy se vám neokouká!
Pokud náhodou někdy dojde k tomu, že se vám takový nábytek poškodí, třeba mu otlučete roh, tak to není důvod k panice. Masivní dřevo není těžké opravit, stačí vybrané místo znovu přebrousit, a máte po starostech.
Ovšem, jak se říká, tak na prvním místě by mělo být vždycky zdraví. A věřte tomu, že na takové posteli z masivní borovice se vyspíte dokonale do růžova. Vzduch v místnosti s nábytkem z masivu bude zdravý a bez škodlivých výparů, takže se po ránu budete cítit svěží.
bruneta v posteli
Jestliže však chcete spojit příjemné s užitečným, pořiďte si rovnou postele s úložným prostorem 160×200 cm, které vám zároveň ušetří i místo v domě, protože do posuvných šuplíků pod postelí snadno schováte všechny potřebné lůžkoviny, které zde budou moci dýchat.

Mohlo by se vám také líbit...