Produkty

Jak na hubnutí

Hubnutí je velké téma pro spoustu lidí. S nadbytečnými kily bojují zejména ženy, ale týká se to i mužů. V dnešní době, kdy většinu času trávíme u počítačů nebo u televize je mnohem snazší spadnout do problémů s nadváhou a obezitou, než tomu bylo kdykoliv v minulosti. Navíc dneska na vás neustále vyskakují reklamy se štíhlými modelkami, která vám slibují, že po jejich výrobku zhubnete rychle. Většinou se ale jedná buď o podvod nebo o drastickou dietu, kdy pijete například jen šťávy a nesmíte žádné jídlo.

svačiny

Tyhle drastické diety vám mohou spíše uškodit než pomoct. Když to s nimi budete přehánět, nejenže se nikam nedostanete, ale můžete si i poškodit žaludek a rozhodit trávení. Proto je lepší hubnout pomalu a postupně. Soustředit se na zdravé jídlo, dostatek pohybu a spánku.

Do jídelníčku zkuste zařazovat co nejvíce ovoce a zeleniny. Rychlé cukry vyměňte raději za komplexní sacharidy a dejte si pozor na dostatek bílkovin. Bílkoviny vám pomůžou zahnat pocity hladu a chutě na sladká a nezdravá jídla. Dělejte si k svačině proteinové koktejly a nápoje, abyste doplnili protein na hubnutí. Uvidíte, že jsou také chutné a mají mnohem lepší složení než sušenky, které možná svačíte teď. Podívejte se na web Goodly a zjistěte více informací.

protein Goodly

Když vylepšíte svůj jídelníček, přidejte také pravidelný pohyb. Nemusíte nutně běhat na páse, pokud vás to nebaví, sportů je celá spousta a můžete klidně pořád zkoušet nové. U hubnutí je důležité jednoduše spalovat kalorie. A to se vám bude dařit, ať budete dělat jakýkoliv sport. Samozřejmě během HIIT tréninku nebo běhání spálíte více než chůzí, ale i při chůzi hubnete. Snažte se sportovat opravdu pravidelně a najděte si sport, který vás bude bavit a naplňovat. Můžete sportovat i s kamarády nebo rodinou. Nakonec se z toho může stát váš koníček a budete si tak štíhlou postavu udržovat naprosto přirozeně, bez napětí a aniž byste o tom vůbec přemýšleli.

Mohlo by se vám také líbit...