Produkty

Dětský zážitkový areál

Přemýšlíte nad otázkou, kam byste mohli vzít děti na výlet? Chcete si vyrazit do hlavního města nebo zde bydlíte, ale nevíte, kde bude nejlepší zakotvit? Využijte moderní, krásný a jedinečný zážitkový areál plný atrakcí, sportu a zábavy. To je ta pravá zábava pro děti v Praze. Naše ratolesti si odnesou spoustu nezapomenutelných zážitků.

děti

  1. Zabaví se na dlouhé hodiny.
  2. Budou mít vše, co potřebují.
  3. K dispozici je také občerstvení.
  4. Můžete zde strávit celý den.
  5. Nízká cena – vstupenka na celý den, jednotná cena.
  6. Splněné přání pro naše ratolesti.
  7. Desítky různých atrakcí.
  8. Trampolíny, skákací atrakce, obří skládačky, jízda na segway, paintbal s luky a šípy, relaxační zóna s vodními prvky, šlapadla, autodráhy, překážkové dráhy, odrážedla, opičí dráhy a spoustu dalšího.
  9. Zábava na týden, všechno ani za jeden den nemůžete stihnout!
  10. Pro všechny věkové kategorie.

zábava

Užijte si zábavu po celý den

Každý si zde najde něco, co ho baví a co bude milovat. Některé děti pak zůstanou u jedné disciplíny, kterou by chtěly dělat od rána do večera a vydrží na ni celé hodiny, jiné jsou takové, že toho chtějí co nejvíce vyzkoušet. Dopřejte jim ten pocit a nechte je, ať se konečně pořádně vyřádí. Sportem, skákáním a dováděním se příjemně unaví. Udělají také něco pro svá tělíčka, protože pohyb je ten nejlepší způsob trávení volného času, není to jako sezení u počítače nebo televize, konečně zábava, u které se budou hýbat, dovádět, smát se a radovat ale také zdokonalovat své dovednosti, například míření se střelbou, logické uvažování a myšlení při skládání skládaček, přesnost a mušku při míření, koordinaci pohybů na trampolíně nebo zručnost na opičí dráze. Je toho opravdu hodně, co s nimi můžete v našem parku zažít, tak jen do toho! Dospělí se mohou jít občerstvit a dopřát si trochu relaxace.
Nemusíte se ničeho obávat, v našem areálu najdete také animátory, kteří dohlížejí na atrakce a na jednotlivé úseky, aby se nic nestalo.

Mohlo by se vám také líbit...