Dětský zážitkový areál

.

Přemýšlíte nad otázkou, kam byste mohli vzít děti na výlet? Chcete si vyrazit do hlavního města nebo zde bydlíte, ale nevíte, kde bude nejlepší zakotvit? Využijte moderní, krásný a jedinečný zážitkový areál plný atrakcí, sportu a zábavy. To je ta pravá zábava pro děti v Praze. Naše ratolesti si odnesou spoustu nezapomenutelných zážitků.

děti

  1. Zabaví se na dlouhé hodiny.
  2. Budou mít vše, co potřebují.
  3. K dispozici je také občerstvení.
  4. Můžete zde strávit celý den.
  5. Nízká cena – vstupenka na celý den, jednotná cena.
  6. Splněné přání pro naše ratolesti.
  7. Desítky různých atrakcí.
  8. Trampolíny, skákací atrakce, obří skládačky, jízda na segway, paintbal s luky a šípy, relaxační zóna s vodními prvky, šlapadla, autodráhy, překážkové dráhy, odrážedla, opičí dráhy a spoustu dalšího.
  9. Zábava na týden, všechno ani za jeden den nemůžete stihnout!
  10. Pro všechny věkové kategorie.

zábava

.

Užijte si zábavu po celý den

Každý si zde najde něco, co ho baví a co bude milovat. Některé děti pak zůstanou u jedné disciplíny, kterou by chtěly dělat od rána do večera a vydrží na ni celé hodiny, jiné jsou takové, že toho chtějí co nejvíce vyzkoušet. Dopřejte jim ten pocit a nechte je, ať se konečně pořádně vyřádí. Sportem, skákáním a dováděním se příjemně unaví. Udělají také něco pro svá tělíčka, protože pohyb je ten nejlepší způsob trávení volného času, není to jako sezení u počítače nebo televize, konečně zábava, u které se budou hýbat, dovádět, smát se a radovat ale také zdokonalovat své dovednosti, například míření se střelbou, logické uvažování a myšlení při skládání skládaček, přesnost a mušku při míření, koordinaci pohybů na trampolíně nebo zručnost na opičí dráze. Je toho opravdu hodně, co s nimi můžete v našem parku zažít, tak jen do toho! Dospělí se mohou jít občerstvit a dopřát si trochu relaxace.
Nemusíte se ničeho obávat, v našem areálu najdete také animátory, kteří dohlížejí na atrakce a na jednotlivé úseky, aby se nic nestalo.

.