Produkty

Opravdový zážitek

Escape games neboli únikové hry jsou nejpopulárnější v celém světě. Nemají obdoby a nelze je napodobit. Stvořitelům se podařilo vybudovat něco, u čeho zažijete naprosto autentické pocity. Rozhodně to prožijete na vlastní kůži. Prostředí je reálné a velice rychle vám pronikne pod kůži a úplně vás pohltí.

krytí

1) Co je účelem?
Vytvoříte skupinu o dvou až pěti členech. Úkolem je dostat se ven. Musíte se dívat po nápovědách, řešit logické hádanky, uvažovat a přemýšlet. Skryté nápovědy často vedou ke kódu zámku. Musíte je najít a spěchejte. Na to, abyste se dostali ven, máte jen omezený čas.

2) Proč, kdy a kde?
a) Proč je poměrně jasná otázka, protože chcete prožít něco na vlastní kůži, protože si to chcete vyzkoušet, protože vás lákají nové výzvy, protože si chcete dokázat, že na to máte, nebo protože se chcete jen dobře pobavit s kamarády, přáteli, spolužáky, známými či rodinou. Lidé to berou jako výlet, jako zážitek, jako netradiční událost, jako něco výjimečného, velice často se také vidí, že hru věnují právě jako dárek někomu blízkému. Chcete prožít něco originálního, co vás pohltí a navnadí? Při čem zažijete jak zábavu, tak spoustu zajímavých a realistických prožitků? V tom případě je tento typ určen i vám.

b) Můžete přijít s většími dětmi, ale děti samotné bohužel ne, vždy v doprovodu s dospělým. Dále pak je to určené pro dospělé, mladší i starší lidi, pro studenty, školáky, kolegy, kamarády a podobně. Meze se nekladou, je to vhodné pro každého.
c) Přijďte kdykoliv, kdy se vám to bude hodit. Nacházíme se v Kolíně. Zážitek potrvá alespoň 90 minut. Je dobré si tento čas vymezit a věřte, že ještě chvíli poté budete nad zážitkem přemýšlet, mluvit o něm a vzpomínat na zajímavé chvíle, které jste u nás strávili.

volba

Odneste si jedinečný zážitek

Z celé akce si určitě odnesete báječný zážitek. Pokud máte rádi právě takovéto a podobné události, rádi přemýšlíte, chcete se pobavit, odreagovat a zažít adrenalin, pak to přijďte vyzkoušet.

Mohlo by se vám také líbit...