Produkty

Originalita v obyčejné bedně? Ano!

Muži, až na pár výjimek obvykle s výběrem dárků nedělají velké ciráty a sami v roli obdarovaných přijímají všechny dary bez výrazných komentářů a zjevných pohnutek. V hloubi duše ovšem i oni mají svá přání, o kterých ani doposud netušili. Pokud jste se ocitli v roli dárce a máte problém vymyslet čím byste udělali radost a překvapení, máme pro vás ten správný dárek pro chlapa se vším, po čem muži všech generací touží!
Muž se zakrouceným knírem
Zavítejte do našeho internetového obchodu a vybírejte originálně pojaté dřevěné bedny s obsahem zaměřeným na fajnšmekry přes alkoholické nápoje, jako jsou malé a vzácné série lihovin a piv, nebo vybrané lahůdky v podobě paštik, uzenin, sýrů a oříšků. Na své si přijdou i elegáni, pro něž jsme připravili bedny s luxusní kosmetikou, nebo s domácím minipivovarem, na nímž zajásá snad každý muž, který sní o výrobě vlastního piva. Najdete tu i bednu se ciderem a přiloženým přáníčkem. Ostatně dle vaší poptávky můžeme tyto bedny opatřit i aktuálními číslicemi a fotografiemi. Nedílnou součástí beden jsou páčidla, bez kterých se do nich obdarovaní nedostanou. Dalším originálním dárkem pro chlapa je cihla, ve které se ukrývá dárková karta s možností nákupu na příslušných e-shopech. Naleznete zde cihly pro kutily, motorkáře, čundráky, grilaře, i módní znalce. Objednejte také cihly pro vyznavače hokeje a fotbalu. Ke každé cihle obdržíte stylové kladívko a návod, jak postupovat, aby se oslavenec dostal bez újmy ke svému voucheru a mohl si jeho prostřednictvím splnit svoje sny a přání.

Siluety otvíráků

V naší nabídce naleznete ještě spoustu dalších typů a variant uvedených produktů, které připravujeme skutečně tak, abychom potěšili všechny smysly pravých chlapů, i když to mnozí z nich často neumějí, nebo nechtějí příliš dát najevo svému okolí. Víme, jak je zasáhnout na tom správném místě, výběrem těch nejlepších produktů z celého světa.

Mohlo by se vám také líbit...