Podnikání

Přineste do firmy efektivitu pomocí systému Britix24

Chcete, aby vaše firma měla úspěch a rádi byste jí vedli co nejefektivněji? K tomu slouží nejen samotné produkty a služby a skvělé nápady či lidský a další potenciál, ale i softwarový systém, díky kterému můžete vést firmu úspěšně a plnit veškeré cíle.

program

Jedním takovým systémem, který patří mezi jedničky CRM je Britix24.Na trhu působí již od roku 1998 a jeho původ je z USA a dosáhnul takových pokroků a rozšíření, že jej dnes využívají firmy po celém světě. Moderní a efektivní řešení pro malé i velké firmy, které vám zajistí komfort i bezpečnost.

Díky Britix24 můžete efektivně řídit firmu a plnit stanovené cíle, protože umí snadno a systematicky uspořádat záležitosti v oblasti komunikace, projektového řízení, CRM a dalších činností.

Korporátní software, který můžete vyžívat i zdarma pokud se jedná o připojení maximálně 12 uživatelů nebo při neomezeném počtu se cena pohybuje do 200 EUR. Pořád méně, než vás stojí třeba paušální služby mobilních operátorů.

Pořízení licence je možné nejen od samotného výrobce, ale i přes ověřeného partnera a rozdíl není v ceně, ale v tom, že partner vám poskytne spoustu dalších výhod, které stojí za to mít.

Jaké možnosti vám přináší Britix24?


V první řadě snadnou registraci z pohodlí domova .

A dále na vás čekají moderní a komfortní funkce, díky kterým vám půjde vedení firmy od ruky a hlavně úspěšně.

Britix24 vám poskytne interní sociální síť pro celou firmu a tím vaši činnost zjednoduší, zrychlí a zefektivní.

Postará se i o projektové řízení a všechny projekty a úkoly budete mít uložené na jednom místě. Získáte tak přehled, delegování práce a koordinaci zaměstnanců.

Poskytne vám také efektivní nástroj pro tvorbu webových stránek a díky tomu dostanete z vašeho webu mnohem víc.

kontaktní centrum

Další předností systému je kontaktní centrum, které vám umožní komunikaci se zákazníky v reálném čase a seskupí všechny komunikační kanály na kartě zákazníka.

A v neposlední řadě je to CRM, které pomáhá vylepšit vztahy se zákazníky, zkvalitnit produkty a služby a zvýšit tak i samotný prodej.

Britix24 je komplexní softwarový systém pro malé i velké firmy, který má pro každou činnost komfortní řešení, jak efektivně řídit firmy a dosáhnout úspěchů.

Mohlo by se vám také líbit...