Restaurování gobelínů

.

Už jste někdy přemýšleli o tom, že byste si koupili koberec, který byste si pověsili na ze%d, protože se vám líbí orient a jeho zvyklosti?: vidíte v tomhle směru umění určitý druh krásy? Pokud ano, tak bychom vám chtěli představit naše skvělé a naprosto luxusní služby, které se týkají právě restaurování gobelínů a koberců z orientu a podobně. Je nám jasné, že i tohle dílo, jako umění je potřeba konzervovat a udělat všechny potřební krok k tomu, aby to vydrželo v zachovalém stavu co nejdéle, proto my máme všechno prostředky a zkušenosti na o, abychom tohle všechno zvládli dobře a všechno udělali přesně tak, jak je potřeba, tak na ni už rozhodně nečekejte a udělejte tohle všechno ještě hned dneska a dopadne to opravdu skvěle, takže se podívejte na naše služby, ceník a také na ukázky našich prací, co jsme schopni vytvořit, spravit a zakonzervovat. Uvidíte, že budete nadšení, protože tohle opravdu jinak snad ani nejde. Určitě tohle všechno dopadne skvěle, tak se nebojte a podívejte se a přesvědčte se rozhodně sami na vaše vlastní oči.
orientální palác

.

Nízké ceny

Naše cenová nabídka bude dalším skvělým důvodem, proč byste měli právě investovat do tohoto druhu umění. Navíc to je i určitý druh investice, kdy se částka, za kterou tohle prodáte třeba za pár desítek let, může vyšplhat na hodně jiné čísla. Takže o tomhle byste také měli popřemýšlet, to je naprosto jasné.
ručně vázané koberce
Vyberte si z naší nabídky všechny tyhle skvělé možnosti a dopadne to dobře. Děláme i restaurování praporů a závěsných textilií, také děláme restaurování historických tapisérií, orientálních koberců a podobně, takže my zvládneme opravdu hodně. Uděláme vám vaši tapisérii na zakázku podle předlohy, jakou budete chtít. Je to jen a jen na vás, co si vyberte za naše služby, my jenom vaše přání převedeme do skutečnosti. Tohle všechno dopadne opravdu skvěle, tak se nebojte. Bude to prostě skvělé.

.