Produkty

Restaurování gobelínů

Už jste někdy přemýšleli o tom, že byste si koupili koberec, který byste si pověsili na ze%d, protože se vám líbí orient a jeho zvyklosti?: vidíte v tomhle směru umění určitý druh krásy? Pokud ano, tak bychom vám chtěli představit naše skvělé a naprosto luxusní služby, které se týkají právě restaurování gobelínů a koberců z orientu a podobně. Je nám jasné, že i tohle dílo, jako umění je potřeba konzervovat a udělat všechny potřební krok k tomu, aby to vydrželo v zachovalém stavu co nejdéle, proto my máme všechno prostředky a zkušenosti na o, abychom tohle všechno zvládli dobře a všechno udělali přesně tak, jak je potřeba, tak na ni už rozhodně nečekejte a udělejte tohle všechno ještě hned dneska a dopadne to opravdu skvěle, takže se podívejte na naše služby, ceník a také na ukázky našich prací, co jsme schopni vytvořit, spravit a zakonzervovat. Uvidíte, že budete nadšení, protože tohle opravdu jinak snad ani nejde. Určitě tohle všechno dopadne skvěle, tak se nebojte a podívejte se a přesvědčte se rozhodně sami na vaše vlastní oči.
orientální palác

Nízké ceny

Naše cenová nabídka bude dalším skvělým důvodem, proč byste měli právě investovat do tohoto druhu umění. Navíc to je i určitý druh investice, kdy se částka, za kterou tohle prodáte třeba za pár desítek let, může vyšplhat na hodně jiné čísla. Takže o tomhle byste také měli popřemýšlet, to je naprosto jasné.
ručně vázané koberce
Vyberte si z naší nabídky všechny tyhle skvělé možnosti a dopadne to dobře. Děláme i restaurování praporů a závěsných textilií, také děláme restaurování historických tapisérií, orientálních koberců a podobně, takže my zvládneme opravdu hodně. Uděláme vám vaši tapisérii na zakázku podle předlohy, jakou budete chtít. Je to jen a jen na vás, co si vyberte za naše služby, my jenom vaše přání převedeme do skutečnosti. Tohle všechno dopadne opravdu skvěle, tak se nebojte. Bude to prostě skvělé.

Mohlo by se vám také líbit...