Produkty

Tažné zařízení vám přijde vhod!

Vybavit svůj automobil praktickým tažným zařízením, to je trefa do černého. Díky takové výbavě svého vozu už nikdy nebudete muset zvažovat, jak objemný náklad převézt z místa na místo.
Nevejde se vám váš nákup do vozu? Nevadí!
Potřebujete vozit materiál a nástroje na stavbu? Proč ne!
Chystáte velkou jarní anebo podzimní akci na vaší zahradě? S tažným zařízením převezete klidně i sazenice stromů.provoz na dálnici
Navíc, tažné zařízení není vhodné pouze k převozu materiálu, zboží anebo jiných věcí. Můžete za něj nejen zapojit potřebný vozík, ale dokonce i podvozek s lodí, kterou tak přemístíte k jezeru, anebo například obytný přívěs, se kterým pojedete na dovolenou. A to stále není vše! Kdo má vůz vybavený tažným zařízením, může na něj upevnit i držák kol na tažné zařízení, který vám na rozdíl od převozu kol na střeše poskytuje bezpečnou a pohodlnou přepravu bicyklů, se kterými se vám tak bude velmi snadno manipulovat.detail bílého auta na čb snímku
Jak je tedy vidět, tak takové tažné zařízení je doslova poklad, a čím dříve si ho pořídíte, tím lepší to bude!
Můžete si ho snadno a pohodlně objednat třeba na internetu. To jediné, na co si musíte dát pozor, je, abyste si volili to pravé zařízení, které bude vhodné pro váš typ vozidla. Tažné zařízení je nezbytné vybírat vždy podle značky a typu vozu, který vlastníte. Takže pokud máte doma například škodu octavii, pak potřebujete tažné zařízení octavia, které na váš typ vozu dokonale padne.
V balíčku, který dorazí k vám domů, najdete vše potřebné, pro upevnění tohoto šikovného pomocníka k zadní části vozu, od spojovacího materiálu, přes samotné tažné zařízení, až po průvodní list. Dokoupit si musíte pouze elektrokabeláž. A pokud si netroufáte připevnit „kouli na auto“ vy sami, můžete s tím zajít do nejbližšího servisu anebo si tuto službu rovněž objednat.
Uvidíte, že s tažným zařízením bude váš život mnohem snazší!

Mohlo by se vám také líbit...