Produkty

Protančit noc a den bez bolavých nohou

Do základního vybavení každého tanečníka patří pochopitelně vhodná obuv. Dalo by se říci, že právě na ni jsou kladeny ty nejvyšší požadavky.

  • Pokud dámě či pánovi nebude dokonale „sedět“ některá část oblečení, bude to sice nepříjemné, ale žádná katastrofa ho nečeká.
  • Jestliže bude nějaký závažný problém, který se bude týkat obutí, pak je to o mnoho horší.

boty na podpatku

Špatný výběr z estetického hlediska není ještě tak strašný, ale strávit celý večer v obuvi, která po chvíli začne připomínat dva pevně utažené svěráky, je představa jako z hororu.Jestliže se chcete podobných nepříjemností vyvarovat, pak zapomeňte na levné tržnice a obchody, kde mají vše a co nemají do zítřka seženou. Raději navštivte specializované obchody , ve kterých jsou prodejci ochotni poradit se správným výběrem nejen pro vaše nohy, ale i pro příležitost, na kterou míříte.

  • Vybírat mohou nejen začátečníci, ale tuto kvalitní obuv za velice přijatelné ceny ocení i profesionální tanečníci.

Jednou z možností jsou boty na míru

Pokud to stále není ono a vy si z jakéhokoliv důvodu nemůžete vybrat, pak se nemusíte rozhodně společenského života vzdávat. Nechte si ušít boty přímo na míru.

  • Mužům se často stává, že mají příliš vysoký nárt.
  • Ženy mívají problém s velice štíhlou a úzkou nohou.
  • Také nemusí přesně odpovídat výše podpatku.

Jednoduše řečeno – boty na tanec musí dokonale padnout. Dámská taneční obuv by měla navíc splňovat ještě nejméně dvě nezbytné podmínky.

taneční boty

  1. Nositelku musí jimi být uchvácena, jen tak jí mohou pozvednout sebevědomí.
  2. Dokonalý soulad s šaty.

Za univerzální se považují například bílé nebo černé. Pro dámy, které dávají přednost luxusu, jsou v nabídce stříbrné nebo zlaté vzory. Není ani problém s výběrem tanečních bot pro chlapce a dívky. A to pro hobby nebo i pro budoucí profesionály.


Mohlo by se vám také líbit...