Podnikání

Vyzkoušejte tmu

Každý z nás v životě prošel skvělými cestami, ale také cestami s překážkami, kterých jsme se možná nikdy nezbavili. Stále nad námi visí, jako Damoklův meč některé nepříjemné zážitky z jakéhokoliv životního úseku, a tyto nemilé zážitky stále ovlivňují naši osobnost. A hlavně její vývoj. Možná to zní trochu tajemně, ale ti, co patří k vnímavým a citlivým osobám, vědí své. A jim také patří tato slova.

terapie tmou

Třeba Vás nastartuje terapie tmou.
Už jste možná vyzkoušeli mnoho způsobů, jak nahlédnout sami do sebe. Jde o takové vnitřní pohledy, ke kterým nepotřebujete smysl zraku. Právě pro Vás, kteří chcete nahlédnout do svého nitra, najít cestu ven ze zmatku a zbavit se i některých zdravotních neduhů, by terapie tmou byla vhodným krokem.

Musíte jen chtít.
Možná pro Vás nastal čas zanechat návštěv u psychologů a terapeutů, polykat pilulky na zklidnění a pro dobrou náladu, a podobné civilizační vymoženosti. Možná je načase přemýšlet o tajemné terapii tmou, která Vám dovolí nahlédnout do podstaty Vašeho ega. Podstoupit takovou terapii znamená pro člověka určitý stupeň přerodu. Zůstanete sami sebou, ale přesto se něco změní. Každý člověk to má jinak nastavené, takže nelze říci, jak na tom budete Vy po týdenní terapii tmou, kde budete jen sami se sebou. Co přesně se změní právě u Vás. Ale věřte, že určitě Vaše fyzično dostane pohlazení. To je jisté již nyní. Vy musíte jen chtít na sobě zapracovat.

obloha

Co to obnáší?
Je dobré se předem připravit na to, co Vám terapie tmou může přinést. Jak se to vlastně v reálu dělá? Jak vypadá týdenní pobyt, který si dobrovolně zvolíte. Po prvních informacích Vás možná přemůže obava, strach. Ale to není nic neobvyklého. K rozhodnutí podstoupit něco tak zvláštního můžete dojít až za několik let. Nebo nikdy. Ale pokud ve Vás hlodá červíček zvědavosti a naděje zároveň, potom jste na dobré cestě takovou podivnost absolvovat.
Záleží jen na Vás. Je dobré vědět, že máte tuto možnost.

Mohlo by se vám také líbit...