Produkty

Westernový podbřišník

Nabízíme vám westernový podbřišník, který je vyroben z vysoce kvalitních kůži nebo z provázků. Každý kůň má jinou velikost, proto je zde samozřejmě pestrá nabídka velikostí a tím vám můžeme zajistit komfort jak pro jezdce, tak i pro koně, na kterém jezdec sedí. Je to důležité. Hodí se k jakýmkoliv dotahovacím řemenům. Pečlivá ruční výroba zajistí, že pro vás máme naprosto skvělé a luxusní nabídky produktů, které jsou všechny vyráběny ručně, takže mají své kvality a kouzlo. Můžete to někomu třeba i zkusit darovat, že to bude krásný dárek pro milovníka koní, protože tohle dokáže ocenit opravdu ten správný chovatel, který rozumí kvalitě potřeb pro koně. Barevné možnosti jsou následující. Můžete si zvolit z černé barvy, hnědé nebo třeba i vínové. Objednáte to online, nikam nechoďte, pouze si sednete a koukněte se na nabídku, co bude pro vás příjemné, co vám padne do oka.

podbřišník

Kvalita

Docela si zakládáme na kvalitních výrobcích, používáme k samotné výrobě ty nejlepší materiály, které jsou naprosto dokonalé. K tomu přidáme ruční výrobu a hned každý výrobek má svůj příběh a osobitost. Určitě všechno tohle bude vhodné a bude se vám to moc líbit.

western

Příjemná cena
Cena je velmi příjemná, protože není nijak závratně vysoká. Je tam samozřejmě zohledněn materiál pravá kůže, což je dražší špás a tak je tam započítaná ruční práce. Ke koni se odjakživa vázal jako materiál na sedla, řemeny a podobně kůže, protože je to přirozené. Koukněte se na nabídku a třeba nakoupíte mnohem výhodněji, než například byste to koupili za plnou cenu. My hrajeme fér a uděláme pro vás všechno. Zodpovíme dotazy a všechno vám můžeme konzultovat.
Máme krásné varianty, které osloví jak muže, tak i ženy a děti. Udělejte své rodině radost a zakupte jim tyhle krásné chovatelské potřeby. Rozhodně to můžete zkusit a vykouzlíte úsměvy na tváři vaší rodině.

Mohlo by se vám také líbit...