Produkty

Buďte IN v každém ročním období

V pochmurném zimním počasí, občas nemáte náladu na nic. Deprese už z toho, že je celý den skoro tma a na to abyste přemýšlela, co na sebe absolutně nemáte náladu. Vytáhnete už několikátým rokem tu stejnou černou péřovou bundu a hurá do světa. V tomto ročním období se cítíte obyčejná a neobdivovaná. Ač se pod vaší bundou skrývá sebelepší outfit, málo komu bude umožněno, aby ho viděl.
Změňte tuto skutečnost! Samozřejmě vás nikdo nenabádá k tomu, abyste se svlékli do triček, když venku mrzne, avšak vylepšete si vzhled i náladou novou dámskou zimní bundou.

zimní krajina

Vaší fantazii se meze nekladou! Nikde není přeci psáno, že musíte nosit opravdu velice všední černou péřovou bundu, která vám radosti zrovna moc nepřidá. Zkuste se odvázat a odhodlejte se k nákupu něčeho odvážnějšího a modernějšího.
Nebojte se barev, ty rozzáří vás i vaše obdivující okolí! Moderní zimní bundy vylepší i siluetu vaší postavy a nebudete už vypadat jako valící se sněhulák. Jakému typu dáte přednost vy?
Moderní zimní bunda
Nový vzhled a pestré barvy, nemějte strach, zima vám v ní nebude. Tato bunda není prošívaná, ale má zateplenou podšívku. Nebude tedy moc tlustá, ale vy nebudete mrznout a navíc váš vzhled bude prostě báječný!

portrait-3190849_640

S kožešinkou
Velice moderní a krásná je kožešinka na kapuci u zimní bundy. Proč ne? Tento model zvýrazní hlavně váš obličej, zkuste něco nového!
Prošívané bundy
Kdo přeci jen dá přednost klasické prošívané bundě, nevadí. V moderním podání nejsou bundy tak huňaté, ale přesto velice hřejivé. V pase jsou zúžené, tak aby lichotily naší postavě. Některé dokonce mají i pásek.
Přechodové bundy
Skvělá bunda, která není ani zimní ani podzimní. Stačí na chladnější dny a její materiál se může lišit. Dáte přednost koženkové nebo jemné prošívané? Ozdobit vás může taky pestře barevný kabátek! To záleží na vás a vašem vkusu, tomu se meze nekladou.
Mějte na paměti, že ani v zimě není potřeba splynout s davem a vždy můžete být nádherná a výjimečná!

Mohlo by se vám také líbit...