Produkty

Hurá na výlet

Jet na školní výlet je zábava. Pochopitelně pokud je tento zvolen optimálně a pokud je jeho účastník dítětem školou povinným. Protože pro kantora už to vesměs taková radost není.
Ovšem kam na takový výlet vyrazit? Zkuste se zeptat různých dítek a nejspíše se dočkáte celé škály navzájem si často i dost odporujících přání. Protože co člověk, to osobnost, a co individualita, to i jiné představy o tom, jak má takový výlet vypadat.

školní autobus

Možná by se dosáhlo shody na tom, že by měl být takový výlet dlouhý, nejlépe od počátku září do konce června následujícího roku, a že by měl být dost daleko od domova a bez jakéhokoliv dospělého dozoru, který by ho akorát tak kazil.
Jenže je nad slunce jasné, že tato varianta neprojde.
Ale jiné by projít mohly.

Třeba něco takového, kde je pro účastníky vše připraveno předem a nikdo se tak v podstatě nemusí o nic starat, protože je tu k mání zkušený průvodce, jenž se postará o dobrou náladu, protože si mohou účastníci vyzkoušet leccos zajímavého, a to vše téměř na jednom místě, bez nutnosti objíždět různé atrakce autobusem.
Třeba takový školní výlet z nabídky RIKITAN. Protože takový výlet, při němž na děti čekají cestou připravené úkoly, díky nimž dospívají zážitkovou metodou k poznání, jak se třeba peče Štramberské ucho nebo že had není ve skutečnosti slizký, to zní docela zajímavě, že? Zejména když na ně v jeskyni ještě čeká i pračlověk, jakého na rozdíl od našich současných ‚neandrtálců‘ běžně nepotkáte.
Nebo si vezměte takový výlet, na kterém se budou děti moci prohánět na čtyřkolkách, vyřádit se na boxerském trenažeru, hrát si na skoro opravdové horolezce a podobně. To je přece něco, co se jen tak snadno nenamane. A je toho záhodno využít.

školní výlet

Protože kolik znáte příležitostí, kde se dá takhle vyřádit? A kde se dá i zbavit kantora, který po takovém školním výletě s největší pravděpodobností definitivně skončí v péči psychiatra.

Mohlo by se vám také líbit...