Produkty

Svět žonglování


Rádi byste začali s novým koníčkem a zaujal vás svět okolo žonglování? Nebo chcete na blížící se párty pobavit své kamarády něčím netradičním? Nebo jen prostě si chcete zlepšit jemnou motoriku, potrénovat trpělivost a žonglování vám připadá jako skvělé řešení?

Ať tak či onak, budete potřebovat si pořídit nějaké žonglovátka. Bez nich to zkrátka nepůjde. Abychom vám to do začátku zjednodušili, připravili jsme pro vás mini seznam produktů na této scéně.


Klasické míčky

Nebojte se, není to s nimi nuda. Netušili byste, jaký nepřeberný výběr míčků existuje na trhu. Liší se gramáží i jemností. Seženete jednobarevné i duhové. Některé mají metalové odlesky pro dodání většího efektu vašemu vystoupení. Mezi známé dodavatele patří například Mr. Babache nebo Juggle Dream.

Flower Sticker

Už jste na ulici viděli někoho, jak v ruce mává dvěma hůlkami a kolem nich lítá třetí? Tak této vychytávce se říká flower sticker a dají se s ním dělat opravdu skvělé triky. Barevnost prostřední hůlky nezná mezí.

Karty

Myslíte si, že na kartách není nic ke kouzlení? Divili byste se, kolik různých typů například tradiční firma Bicycle nabízí. Máte rádi děsivější motivy, pak doporučujeme verzi Zombie anebo Royalty. Druhá zmiňovaná verze karet dokonce svítí pod UV zářičem. Kouzlení s kartami i má dokonce svůj název – cardistry.


 Jednokolky

Zanechme teď všech házecích, svítících a kroužících produktů ze světa žonglování. Jste cyklisti nebo je vám aspoň tento druh pohybu blízký? Pak možná přijdete na chuť jednokolkám. Nemusíte hned na nich žonglovat s míčky, i samotná jízda na jednokolce mezi kužely působí pro nás neznalé jako kouzlo.
 
Zmíněný výčet žonglovacích náčiní je opravdu krátkým seznamem. Mohli bychom dále povídat o hořících diabolech, svítících poikách, nebo létajících kuželech. Myslíme si, že na své si přijdou všichni – malí, velcí, amatéři i budoucí iluzionisti. Výhodou tohoto koníčku je, že můžete svůj čas trávit venku, doma, ale i s přáteli. Žongling není omezen prostorem.

Mohlo by se vám také líbit...