Produkty

Značková nebo neznačková kosmetika?


Dnes je na trhu velké množství různé kosmetiky, ale rozdíl je často v ceně. Za značkové produkty si hodně připlatíme, ale myslím si, že je to nejlepší kvalita. Ušetřit naopak můžeme na neznačkových produktech.
parfém Boss.jpg 
Značková kosmetika
Značková kosmetika se vyznačuje hlavně vysokou cenou. Což je logické už z toho pohledu, že jsou to velice známé značky. Mnoho lidí si velice rádo za značku připlatí. Naskýtá se otázka, jestli je to opravdu s tou kvalitou tak dobré. Kvalita je důležitá, u kosmetiky opravdu hodně. Voníte se jí, mažete si ji na obličej a tělo, pečujete s ní o ruce a nohy. Musí být tedy opravdu nezávadné tak, aby vám pomáhali a ne škodili. Značkové produkty jsou v tomto směru určitě kvalitní. Nemohou si totiž dovolit nekvalitní nebo méně kvalitní produkty. Druhá věc je, že jsou tyto produkty mnohdy opravdu předražené a člověku se nevyplatí je kupovat. Je otázka, jestli jste ochotni za značkovou kosmetiku utrácet opravdu hodně peněz.
 
Neznačková kosmetika
Druhou variantou je možnost koupit neznačkovou kosmetiku, která není spojená s ničím známým. V tomto případě rozhodně ušetříte na ceně, cena je v tomto případě opravdu příznivá a nebrání nám v koupi. Co kvalita? Kvalita je také dobrá. Někdo může namítnout, že některé neznačkové voňavky nevoní tak dobře, jako značkové. V tomto případě si myslím, že je to spíše otázka toho, na co je člověk zvyklý. Osobně jsem vyzkoušel mnoho neznačkové kosmetiky a nikdy jsem neměl pocit, že by byla nekvalitní. Zkoušel jsem i různé krémy pro muže a další kosmetiku. Nemohu vůbec říci, že by mi přišla méně kvalitní. Pravda může být, že tam nemusí být tolik dané účinné složky, jako u značkového výrobku, ale jinak si myslím, že takový rozdíl není.
 parfém shalimar.jpg
Rozdíl ve značkové a neznačkové kosmetice určitě je, ale ten hlavní je cena. V tomto případě si myslím, že neznačková kosmetika je rozhodně konkurenceschopná a klidně ji využívejte. Ušetříte peníze a stejně se budete cítit skvěle. V obchodech se rozhodujte podle toho, co vám voní a co se vám líbí, na reklamy dávat nemusíte.
 

Mohlo by se vám také líbit...