Produkty

Elektrocentrály pro různá použití

Výpadek proudu může být nečekaný a nenadálý, tudíž takzvaně z ničeho nic například při bouřce, ale může se také jednat o plánovaný výpadek proudu. S první verzí bohužel nic nesvedeme a na chvíli nám elektřina nepůjde, ale při plánované odstávce se můžeme zařídit jiným způsobem a to nahrazením dodávané elektřiny. Vhodnou volbou je elektrocentrála, která vám poskytne 100% výkonu.

Koule, ze které vylétávají modré paprsky elektřiny, kolem je černo

Elektrocentrály využívají firmy, provozovny, ale i soukromí podnikatelé. Zařízení se dá využít na festivalech, které se nachází na holé louce, protože jak na takové místo chcete dostat elektřinu, prodlužkou z vedlejší vesnice asi jen stěží, takže potřebujete výkonný a profesionální zdroj elektřiny, který navíc vše utáhne a ustojí. Zajistit takovéto zařízení není problém. Stačí se podívat na půjčovnu nebo pronájem elektrocentrál .Pronájem a vypůjčení elektrocentrál si můžete zařídit kdykoliv.

Náhradní zdroj elektřiny se hodí do provozoven, obchodů, pro velké i malé firmy, protože existuje celá řada zařízení s různými výkony, takže spolehlivě zajistí vaši potřebu. Zařízení vždy dovážíme profesionální dopravou až na místo určení, tedy až k zákazníkovi, kde se má zařízení nacházet. Ustavíme a samozřejmě odborný pracovník také vše zapojí do provozu.
Vhodné pro firmy, pro plánované odstávky elektřiny v obchodech, ve firmách, v provozech, ale také na uspořádání různých akcí, festivalů, kde potřebujeme zajistit náhradní zdroj elektřiny.

Žárovka na světlém podkladu dřeva, svítí

Kompletní balík služeb

  • Jako další poskytujeme vypůjčení kabeláže, palivových nádrží nebo třeba také rozvaděčů.
  • Široké spektrum zařízení pro pokrytí všech potřeb.
  • Zařízení od malého výkonu 12kW až po obrovské výkony pro profesionální průmyslové využití o výkonu 1800kVA.

Druhy zařízení podle mobility:

  1. Stacionární – bez vozíku, tato zařízení mají výkon od 400kVA a vždy jsou jako kontejnerové typy v rozměrech ISO 20 a ISO30.
  2. Mobilní – na tyto typy je potřeba řidičské oprávnění skupiny B+E. Jejich hmotnost je od 1100 kg do 3500 kg.


Mohlo by se vám také líbit...