Produkty

Za málo peněz hodně muziky nebo fotek

Se svými přáteli ve škole jste prostě nezapomenutelná partička. Jasné je však všem, že tato doba nebude trvat později. Po dokončení studia se většinou každý vydá vlastní cestou, bude budovat svou kariéru či se rozhodne pro založení rodiny, no prostě bude mít své vlastní starosti. Na časté nekonečné studentské párty se studenty nezbývá čas ani síla, kromě toho, že se může i lišit místo bydliště vašich věrných školních přátel. Samozřejmě s některými budete nadále v kontaktu, ale buďme upřímní, nebude to ono, bude to prostě už jiné! Nemělo by se na to moc myslet a užívat si život a každodenní zážitky, avšak je fajn mít vzpomínku, na kterou se i za pár let můžete podívat a říct si, jo na škole to bylo fajn!

přípitek koktejly

Nejlepší vzpomínky jsou ty, které nám připomenou reálné fotografie v albu, nad kterými se pobavíme či dojmeme. Samozřejmě studenti nemají milionový rozpočet a taky není potřeba mít pro skvělé fotky tolik peněz. Na profesionální fotografie zapomeňte, nemáte na ně finance a navíc to není úplně váš styl. Nejlepší fotky jsou z party a ty umělecké, nebudeme si lhát, v tomto případě mohou působit příliš kýčovitě! Klasikou zůstává focení kamarádem na mobil, to je sice super, ale nemáme jistotu, zda se k fotkám někdy dostaneme, zda nebudou rozmazané a pokud dvě předchozí možnosti budou v pořádku, nejspíše je zapomeneme vyvolat a časem je ztratíme úplně.
dvě tančící ženy

Je tu však třetí možnost! Fotokoutek, cenou naprosto vstřícný ke skupině jako jsou právě studenti. Jak se říká za málo peněz, hodně muziky, v tomto případě spíše fotografií!

Technologie této prima hračičky je velice jednoduchá a navíc si užijete spoustu zábavy. Díky rekvizitám, které v něm najdete, bude tento večírek přímo jedinečný! Velkou výhodou je, že fotokoutek přímo po vyfocení vzniklé fotografie tiskne a vy je budete moci uložit přímo do vašeho vzpomínkového alba a budou s vámi už navždy!

Mohlo by se vám také líbit...