Muži

Je Barber shop přežitek?

Už jste ten název někde slyšeli a nevíte, co si pod ním představit? Pak vězte, že se jedná o speciální pánské holičství, jehož práh nepřejde žádná žena, pokud nejde tedy koupit třeba narozeninový voucher. Jedná se totiž výhradně o chlapskou záležitost. Těšit se můžete na komplet tradičních postupů v péči o pánský zevnějšek s ohledem na současné trendy.

fénování muže
 
Co čekat?
 
Do klasického holičství chodí muži proto, aby byli prostě ostříháni, avšak Barber shopy přicházejí s přidanou hodnotou prožitku. Narazíte zde na stylově zařízený salón s koženými křesly, hudbou, nabídkou whisky či rumu a výhradně mužským personálem. Někde Vám uvaří kávu, nabídnou doutník či dnešní noviny, poklábosí o politice. Nabídky a možnosti jsou různé. Vždy je ale lepší se dopředu objednat i s požadovanými procedurami.
 
Co vše nabízí?
 
Barber shop se o Vás postará opravdu komplet. Od mytí, střih, styling vlasů přes holení a úpravu vousů klasickou břitvou, což spousta pánů považuje za nejpříjemnější a největší zážitek, úpravu obočí až po depilaci chloupků v nose. Některá místa nabízejí i masáže obličeje, ramen, hlavy, či různé zábaly. Také barvení vlasů či vousů není většinou problém. Jako třešničku na dortu se pak můžete dočkat nějakého vynikajícího parfému či kvalitní vody po holení.
 
Co páni kluci?
 
Některé Barber shopy nemají problém ostříhat i děti. Většinou se jedná o věkovou hranici osm let a výše a střih vlasů se pohybuje kolem pětistovky. Což pro některé klučiny, návštěva takového salónu, musí být pořádný zážitek.
 střih na ježka
 
Cena a objednání?
 
Samozřejmě je třeba počítat za kvalitní služby i s vyššími cenami. Za vlasy, vousy a zpříjemnění si zážitku nějakým dobrý rumem, se můžete vyšplhat až na částku dva tisíce korun a dál, ale pokud se přijdete jen nechat ostříhat, ceny se pohybují i velmi rozumně.
 
Intenzita návštěv je pak vždy na domluvě mezi vámi. Většina Barber shopů má více křesel a není problém domluvit se třeba týden dopředu. Navíc pokud se stanete jejich zákazníkem, bude Vám přidělen jeden holič, který se o Vás bude pravidelně starat.

Mohlo by se vám také líbit...