Muži

Muž jako kamarád

Ideální člověk, a tedy ani ideální muž, neexistuje. Přesto muži jako kamarádi působí opravdu ideálně. Každá žena Vám řekne, že pracovat v mužském kolektivu je daleko lepší než mezi ženami. Muži jsou přímí, nepovyšují se nad ostatní a nezajímají je pomluvy. Když drbají, tak jen nahlas a ne když jejich spolupracovnice zmizí za dveřmi.Většinou řeknou, co si opravdu myslí. A co má jejich kolegyně dnes na sobě a jak vypadá její účes, to je opravdu nezajímá. V mužském kolektivu jen málokdy panuje dusná atmosféra a je radost v něm pracovat, a to zvláště pro ženu.

 
PROČ JSOU MUŽI DOBŘÍ KAMARÁDI:

·         hovoří přímo
·         jsou zábavní společníci
·         nic nepředstírají
·         jsou rozhodní
·         jsou kreativní v myšlení
 
KAMARÁDIT SE ŽENOU?
O tom, zda může existovat kamarádství mezi mužem a ženou, už bylo mnoho napsáno. Většinou se všechny tyto úvahy shodují v tom, že takový vztah může trvat jen určitou dobu a pak téměř vždy přátelství skončí nebo přeroste v lásku. Je prostě těžké udržet rovnoprávný vztah jako mezi kamarády stejného pohlaví, protože kamarádství stejně jako láska je založeno na společných zájmech, názorech a stejném smyslu pro humor.
Vlastně je pro ženu velkou výhrou mít za kamaráda muže. Nemusí si dělat starosti, když se jí něco v domácnosti rozbije a vždy má doprovod na různé akce, kde se předpokládá, že se nedostaví sama. Jistě bychom takových výhod našli více, ale vždy jsou spojeny s určitým rizikem, že se do ní takový muž zamiluje. Je pak velmi nepříjemné, když dosud hezké přátelství musí pro jednoho z nich smutně skončit.

 
KTEŘÍ MUŽI NAHRAZUJÍ ŽENÁM KAMARÁDKY
Jediné kamarádství, kde nehrozí ženám zklamání, je přátelství s homosexuálním mužem. Ten se na všechno dívá chlapským způsobem, ale zároveň nedochází k žádným postranním úmyslům. Proto může být lepší než kamarádka. Jde o kamarádství rovnocenné, pro které právě rozdílná orientace jednoho z nich je výrazné plus.

Mohlo by se vám také líbit...