Produkty

Nejlepší jízda

Chcete-li cestovat spolehlivě a přitom jednoduše, pořiďte si elektrokolo. Od běžného jízdního kola se liší hlavně tím, že bez námahy můžete poznávat dlouhé trasy okouzlující přírodou, vracet se domů zrelaxovaní a nikoliv fyzicky zničení a nadměrně unavení. Nemusíte se však vzdávat jízdy na normálním kole. Kdykoliv si totiž můžete elektromotor vypnout, opřít se do pedálů a střídat tak pohodlnou jízdu do kopce s dočasným záběrem na rovině. Prostě tak, jak se vám zrovna zachce a jak se cítíte. Elektrokola ekobik.cz vám dávají naprostou svobodu!

šlapka elektrokola

HLAVNÍ JE BATERIE

Samozřejmě žádné elektrokolo nemůže fungovat bez baterie, ta spolu s motorem tvoří hlavní součást výrobku. Vyplatí se proto nešetřit a vybrat si takový typ elektrokol, která budou mít baterie s větší životností. Takové i míň váží a když se o ně budete dobře starat, můžete s nimi ujet na jedno nabití až 120 km! Záleží na terénu, který zdoláváte, způsobu jízdy a nákladu, které vaše kolo poveze.Vývoj jde stále kupředu i v této oblasti, ale v současnosti jsou nejkvalitnější lithium-iontové akumulátory, známé i z moderních počítačů a mobilů. Motor funguje naprosto tiše a zajišťuje provoz levnější, než kdybyste jezdili autem. Pokud jeho výkon není silnější než 250 W, nemusíte pak mít ani řidičský průkaz a v opačném případě stačí stejný jako na motorku.

pohodlná večerní jízda na elektrokole

JE PRO KAŽDÉHO

Jezdit na elektrokole se rychle naučíte, ať si již pořídíte městské, horské či trekingové nebo lehké pro dámy. Dobrou motivací je pro ty, kteří už nestačí ostatním na klasickém kole, ale i pro ty, kteří chtějí mít aktivní pohyb, i když nemají tolik času. Na elektrokole se dá totiž v pohodě dojíždět i do zaměstnání, protože i celé město s ním projedete rychleji než autem. Překážka jízdy na něm vlastně neexistuje. Všechna kvalitní elektrokola jsou dobře ovladatelná a vyberou si i náročnější uživatelé.

Mohlo by se vám také líbit...