Ekonomika

Kdy má smysl požádat o hypotéku bez registru?

S registry si není radno zahrávat. Stačí trochu neopatrnosti a záznam, který vám může pořádně zkomplikovat život, je rázem na světě. Pokud už jste nějakým nedopatřením záznam v registru získali, měli byste si promyslet, jak s ním naložíte. A je jedno, jak moc významný je anebo není. To, zda jste k němu přišli omylem anebo ze závažných důvodů nemusí hrát žádnou roli. Anebo také může. V praxi to záleží na tom, k jakému poskytovateli půjček pro svůj úvěr vyrazíte.
Záznam v registru začne být důležitý právě ve chvíli, kdy se jedná o půjčku, Pokud máte peněz dostatek anebo si je minimálně nepotřebujete půjčovat, nemusí vám takový vroubek v registru ani trochu vadit. Pokud na úvěr spěcháte, pak máte naopak značný problém, protože na smazání zmíněného zápisu můžete čekat několik měsíců až několik let.

hromada zlatých mincí
K finančním společnostem, které jednotlivé druhy zápisů v registru nijak nerozlišují, patří především klasické bankovní domy. Ať už se vydáte do libovolné banky, ať už se tam vydáte s libovolně významným anebo naopak bezvýznamným zápisem v registru, bance to bude jedno. Její postup je předem daný a je naprosto jasný – každý, kdo má záznam v registru, nemá na žádnou půjčku ani ten nejmenší nárok. A výjimky neexistují.

rozházené drobné mince

Pokud tedy o podobných potížích víte, bance se rovnou vyhněte, taková návštěva nemá nejmenší cenu a zbytečně byste se výsledkem trápili.
Naopak pokud víte, že máte nějaký vroubek v registru, ale jedná se o bezvýznamnou událost, pak jednoznačně zamiřte do nebankovní společnosti – konkrétně na její webové stránky.
Vyplněním krátkého online formuláře můžete požádat o nebankovní hypotéku bez registru hypotekybezregistru.cz. Ta vám v případě malých, ale třeba i větších zápisů vyjde vstříc. Váš úspěch konkrétně záleží na tom, zda je ze záznamu zřejmé, že byste měli potíže svůj úvěr splácet či nikoli.

Mohlo by se vám také líbit...