Produkty

Komfortní, praktické a moderní, to mluví za vše

Sedací vaky a pytle jsou v posledních letech velice oblíbené. Staly se nedílnou součástí našich domovů zejména proto, že jsou příjemné na sezení, poskytují dostatek komfortu a pohodlí, můžete je využít různými způsoby, na sezení, na ležení nebo jen tak na lenošení, snadno se v případě nehody umyjí nebo otřou, nepohlcují pachy a jsou antialergenní a navíc jsou velice praktické do dětských pokojíčků nebo i do ložnic, kde si chcete odpočinout. V obývacích pokojích často nahrazují nepůvabná a zbytečně těžká křesla, protože pytel snadno a jednoduše přemístíte tím, že jej zvednete a přesunete, i přesto, že jej většinou suneme po zemi.

Dítě ležící na posteli v zeleném tričku s oranžovými kalhoty a červeným šátkem kolem krku.

Proto jsou také vyráběné z odolných materiálů, které tak rychle nepodléhají zkáze, ale zároveň působí svěže, čistě a velice moderně, najdete je totiž v různých barevných kombinacích. Takže si můžete vybrat od oranžové, přes červenou a fialovou, až po žlutou, krásně zelenou, nebesky modrou, až po tmavší šedou jakoukoliv barvičku.

Ø Typy duo jsou navíc obohaceny hned o dvě barvy. Z jedné části najdete jednu barvu, otočíte a máte druhou barvu! Skvělé, když se děti chtějí hádat o jeden pytel. Děvčátko bude mít červenou z jedné strany a bude mít pytel dva dny v týdnu, otočíte a je zde modrá pro kluka, může si jej půjčit na další dva dny v týdnu a na zbytek týdnu si klidně zamluvte pytel vy, abyste si taky mohli užít trochu pohodlí a sednout si do příjemného vaku, který vás obklopí.

Malý Číňan v béžové čepici leží na velkém béžovém polštáři, za ním svítí tři žárovky

Své využití najdou v ložnicích, dětských pokojíčcích, obývacích pokojích, ale také třeba venku na zahradě

Sedací vaky Beanbag se hodí do dětských pokojíčků, do ložnic, do obývacích pokojů, na balkon, terasu i do zahrady. Vylepšíte s nimi mdlé pokoje pro hosty a zároveň získáte místo navíc na sezení třeba u televize. Jsou pohodlné a přizpůsobí se každému tělu, takže kdokoliv si sedne, nemůže říct, že ho něco tlačí.
Sedací pytle se navíc dají využít různými způsoby, můžete na nich sedět ležet, rozprostřít je tím, že odepnete postranní popruh a vytvoříte prostor a místo na ležení, nebo je různě natáčet, a dokonce se na ně vleze i více lidí, potažmo více dětí, tím vznikne krásné místo na sezení třeba i pro návštěvu

Mohlo by se vám také líbit...