Produkty

Ideální chemie do vířivky

Jestli milujete pohodu v teplé vaně, jistě už vlastníte i vířivku, která vám váš pobyt doma zpříjemňuje. Je to luxus, kterým se nemůže chlubit jen tak někdo a v případě, že vy ano, musíte dopřát i velkou péči její vodě, která by měla být v bezchybném stavu.

vlnky

Aby pobyt v ní byl pouze odpočinkem

Vířivé vany jsou skvělé z hlediska toho, že si v nich můžete vychutnávat pohodu i v době chladnějšího počasí nebo v nočních hodinách. Obzvláště v případě, že se nachází ve venkovním prostředí, kdy jich ocení všichni klidně i celý rok.
Stejně tak, jak tomu je u bazénu i vodu ve vířivce musíte chemicky udržovat a pravidelně upravovat správnými prostředky. Nejúčinnější zbraní, díky které docílíte viditelného efektu je https://www.chlorito.cz/bromova-chemie, která se používá především na úpravuoteplených vod.
Její výhodou je to, že postrádá jakýkoliv zápach, který běžně znáte z prostředí bazénů. Obsahuje složky, které účelově pomáhají bojovat se špínou a udržují vodu v čiré podobě.

whirpool

Rovněž vhodná do všech druhů bazénů

Bromová chemie si u vás doma samozřejmě najde uplatnění i v případě, že vlastníte zahradní bazén. Funguje na stejném principu jako chlorová chemie, ovšem nutno podotknout, že se řadí mezi šetrnější alternativu chemie, která dbá i na větší citlivost vůči pokožce.
To, že nezapáchá je dalším bonusem, který v bazénové vodě oceníte možná jako první. Mnoho lidí totiž od koupání odrazuje nepříjemný (a někdy až dráždivý) zápach z chloru.
Ať už si tedy vybíráte chemický přípravek, který bude bojovat s nepříjemnostmi spojenými se zakalením a špinavou vodou, nepřehlédněte i nabídku chemie na bázi aktivního bromu.
Vaše vířivka, ale i bazén se díky ní krásně rozzáří. A vy se budete věnovat už pouze tomu, abyste si pobyt ve vodě užili v nejlepší atmosféře, jakou kolem sebe budete mít – se všemi vašimi nejbližšími přáteli nebo rodinnými příslušníky.

Mohlo by se vám také líbit...