Opravy, instalace, revize a elektroservis

.


Máte doma problémy s elektrikou, ale sami si netroufáte do toho vrtat? Elektřina není na hraní. Trápí vás vyhořelá zásuvka? Potřebujete jí opravit nebo ji bezpečně odpojit, aby nevznikla nějaká nehoda a nevzplanula? Nebo se vám stává, že vám koupelnové zásuvky špatně izolují a nemůžete zapojit více spotřebičů najednou.
elektroinstalace pojistek
Brání vám v praní a v současném sušení v sušičce? Vyhazují špatně izolované zásuvky pojistky? Rádi vám doporučíme elektrikáře, který vám se vším, co se týče elektriky, pomůže. Elektrikář Čáslav https://www.elektrokuchar.cz/regionalni-pusobnost/18-elektrikar-caslav.htmlprovádí konzultace, revize a opravy. Je lepší nechat tuto práci profesionálům, jinak by mohla špatně odvedená práce ublížit nám i našemu domovu. Elektrikář působí hlavně v Kutné Hoře a okolí, do kterého Čáslav spadá. Tak neváhejte a obraťte se svými problémy právě na něj. Provádí spoustu užitečných věcí.
pracovní pomůcky
●        Poradenství, konzultace s projektovou činností, příprava projektů
●        Kompletní napojení, instalaci zařízení v domácnosti. Elektrospotřebiče, rozvody televizních antén a satelitů, počítačové sítě připojení wifi i pevné telefonní linky.
●        Instalace zvonku i s kamerovým systémem. Venkovní osvětlení. Elektrické ovládání garážových vrat.
●        Veškeré vnitřní osvětlovací soupravy bytů a domů. Opravy a údržba elektrického zařízení a spotřebičů. Revize zásuvek a připojení nebo odpojení.
●        Výlohové osvětlení obchodů, nouzové osvětlení značící únikové východy. Montáže světelných reklam.
●        Opravy a instalace podlahového vytápění, přímotopných konvektorů, akumulačních kamen a tepelných čerpadel, přenosných přímotopů a elektrokotlů.
●        Elektroinstalace a rekonstrukce bytů, domu i jiných typů budov. Firemní revize.
Proto jestli doma nebo v soukromé firmě poblíž Čáslavi a Kutné Hory potřebuje s něčím poradit, vypracovat projekt nebo plán neváhejte a obraťte se na nás. Profesionální tým odborníků, který ví, co dělá.

.

 

.