Podnikání

Pro krásu i užitek vaší zahrady

Současná doba se vyznačuje zajímavými stavebními prvky v architektuře, použitými materiály v interiérech staveb a důležitou roli hraje i exteriér, který se v podstatě stává vizitkou celého projektu. Jestliže jste právě dostavěli dům, získali pozemek, nebo si nevíte rady se stávající zahradou, neváhejte oslovitzahradnické práce Praha, které si poradí s každým problémem.
Detail ženské ruky upravující zahradní květiny
Víme, že ne každý majitel pozemku si troufne ho osázet zelení a stromy tak, aby tento záměr vyhovoval jak z estetického hlediska, tak i z hlediska praktického a v neposlední řadě i volbě vhodných rostlin vzhledem ke složení půdy a přístupu světla. Pokud řešíte tyto, nebo podobné otázky v Praze a jejím okolí, bez obav se obraťte na nás a my se postaráme o vše tak, aby vám zeleň v okolí domu, či firmy byla dokonalou vizitkou a potěšením pro oko po většinu celého roku.
Jaké služby od nás můžete očekávat?
•návrhy a realizace malých, velkých zahrad a předzahrádek
•návrhy a realizace firemních ploch a pozemků
•dlouhodobá i jednorázová údržba těchto ploch
•zahradnické práce-pletí, odstranění nevhodných dřevin, revitalizace a rekultivace, sekání a údržba trávníků

Zahradnické nůžky, lopatka, rukavice-ležící na trávě
Ke každé zakázce přistupujeme s pečlivou rozvahou a bereme samozřejmě ohled na přání a požadavky klienta. Umíme si poradit i členitým terénem a výběr vhodných rostlin do určitých typů terénu je pro nás hračkou. Od nás se také majitelům dostane mnoho cenných rad, jak si počínat při případné další vlastní údržbě zeleně. Máme dokonalý přehled o novinkách na trhu, takže neustále přicházíme s novými trendy a nápady, které se stanou opravdovou pastvou pro vaše oči. Dopřejte své zahradě generální jarní údržbu, která bude nutná již za několik týdnů. Objednejte si službu dle vašich potřeb u zahradnických služeb Praha a přivítejte jaro dokonale upraveným okolím vašeho domu.

Mohlo by se vám také líbit...