Móda

Dokonalý svatební účes

Budete se v blízké době vdávat? Připravte se na to, že jako nevěsta budete středem pozornosti a většina pohledů se bude vrhat jen na vás. Nejen proto, byste měla zkrátka vypadat dokonale. Ale také proto, abyste se i dobře cítila a mohla si onen den naplno užít. Společně s vybranými šaty je vhodné také popřemýšlet o tom, jaké zvolit líčení a také o tom, co udělat s vašimi vlasy, aby vše dokonale ladilo a abyste jako nevěsta vypadala zajímavě a vkusně.alt=“svatební účes z dlouhých vlasů.jpg“ src=“https://termsnet.cz/wp-content/uploads/img_a359022_w1697_t1573148191.jpg“ style=“max-width: 68%; max-height: 68%;“>
Strhněte na sebe ve váš velký slavnostní den veškerou pozornost. Nechte si vytvořit dokonalý svatební účes Girltime, který zvýrazní vaše rysy, zkrášlí vás a udělá z vás neodolatelnou nevěstu. Zkrátka tak, jak to má ve velký den D být.
Trendy v oblasti svatebních účesů
V kurzu je klasika i moderní výtvory z vlasů. Finální vzhled by měl být elegantní nebo ležérní, nic přeplácaného. I zde totiž platí, že v jednoduchosti je krása. Máte dlouhé vlasy? Tak potom jste ve výhodě, protože s dlouhou hřívou se dá vymyslet spousta různých variant a kombinací. A co je momentálně v této oblasti trendy? Stále se na předních příčkách drží drdol, který ozvláštní a zjemní pramínky vlasů volně splývajících podél obličeje. V kurzu jsou také nejrůznější varianty zapletených vlasů do copů a copánků. ozdoba do svatebního účesu.jpg
Vhodné doplňky do vlasů
Celkový vzhled vlasů vylepší a doplní nějaká ta vhodná ozdoba, například v podobě nejrůznějších šperků, čelenek, perliček, korunek různobarevných peříček, ale také umělých nebo také živých květin. A právě živé květiny jsou ideální pro romantickou svatbu a romanticky laděnou nevěstu.
Buďte ve váš velký den D dokonalou nevěstou a nechte si vytvořit profesionální a dokonalý svatební účes podle nejnovějších trendů, který vás na jeden den promění v neodolatelnou princeznu jako z pohádky, na které budou moci všichni oči nechat, a to včetně ženicha.

Mohlo by se vám také líbit...