Podnikání

Ubytování Mikulov – nádherné prostředí pro chvíle volna


Život není jen o každodenních povinnostech, ale také o užívání si odpočinku, dovolené nebo víkendu. Můžete si vyrazit sami, s partnerem nebo partnerkou, rodinou nebo přáteli a zažít nádherné chvíle, na které jen tak nezapomenete.

mikulov

A kam můžete za odpočinkem vyrazit?
Pokud rádi poznáváte krásy naší vlasti, tak si doslova zamilujete jižní Moravu. Nádherná příroda, pohostinní a přátelští obyvatelé, historické památky, skvělé víno, turistické i sportovní možnosti a hlavně spousta zábavy.
A nejen za odpočinkem se můžete do této oblasti vybrat, ale můžete zde uspořádat také různé firemní akce.
Ať už jde tedy o pobyt soukromý nebo firemní, stačí si už jen vybrat vhodné ubytování Mikulov.

Čtyřhvězdičkový hotel uspokojí vaše představy

Vaše příjemné pocity a krásu této oblasti podtrhne už jen zázemí čtyřhvězdičkového hotelu. V první řadě vás uchvátí vysoký komfort a moderní prostředí, z kterého i přes to dýchá nádherná historie. Dokonalý výhled do okolí nádherné přírody, na samotný Svatý kopeček a s možností udělat jen pár kroků a jste přímo v historické části města.

Kromě komfortně zařízených pokojů na vás čeká i skvělé jídlo a pití jako již neodmyslitelné víno prvotřídní kvality, které je pýchou této oblasti.
Můžete si vybrat až ze 125 pokojů, které jsou kromě jiného vybaveny také televizí a připojením k internetu. V případě firemní akce je k dispozici přímo kongresové centrum, které vám poskytne moderní zázemí s veškerým potřebným vybavením.
Dále si můžete užívat příjemné služby wellnessu včetně hotelového bazénu, vířivku, hotelový pivovar, vinný sklípek a mnoho dalších příjemných služeb za doprovodu příjemného a vysoce profesionálního personálu.

ubytování

V okolí můžete poznávat krásy jižní Moravy a užívat si tak příjemnou atmosféru, která se vám doslova vryje pod kůži. Dobrou zprávou je, že se do tohoto prostředí můžete kdykoliv vracet a krásné vzpomínky tak pořád udržovat čerstvé.

Mohlo by se vám také líbit...