Produkty

Aby byla svatba dokonalá

Když se má svatba vydařit, musí si člověk najít toho pravého nebo tu pravou. A také to pravé. V prvních dvou případech je míněn budoucí partner, v případě třetím oblečení.
Je to logické. Svatba s nesprávnou osobou nemůže nikdy skončit dobře, a pokud se na ni člověk dostaví jako učiněný hastroš, je celkový dojem takového obřadu všelijaký, jenom ne dokonalý.

manželé

Ovšem kde vzít ty pravé svatební šaty, že? Ti, kdo jsou u oltáře pomalu jako doma, to vědí, ovšem většina ženichů a nevěst má před sebou teprve první podobný obřad, a když je něco poprvé, jeden zákonitě neví a tápe.
Má si zajít jako v případě jiného svého oblečení do second handu? To by tomu dal(a)!
Zajít si na tržnici k Vietnamcům? To by bylo prašť jako uhoď.
Zajít si do nějakého obchodu s konfekcí? Kdo ví, jak by pochodil(a) tam, ale určitě by to nebylo to pravé.

lusuxní šaty

Poptat se u známých a příbuzných, zda jim doma nezůstaly svatební šaty jejich? To by sice teoreticky vyjít mohlo, ale spíše ne. Protože brát si na sebe něco, v čem se vdávala babička před sedmdesáti lety, pokoušet se nasoukat do něčeho po anorektické tetičce nebo naopak věřit v to, že se nějak podaří poupravit róbu po sestřenici, která byla v době obřadu v devátém měsíci, to by nebylo zrovna to pravé.
A proto takový člověk pátrá, až nakonec vypátrá luxusní svatební šaty Praha.
Proč právě toto? Je to logická volba. Nabízejí se zde totiž šaty exkluzivní a přitom levné, od společenských přes koktejlové a plesové až po družičkovské, nebo si zde lze nechat ušít takové šaty přímo na míru.

A šaty pro nevěstu nebo oblek pro ženicha, respektive něco pro družičky, si tu lze nejen koupit, ale je možné si je za přijatelný peníz i jen vypůjčit, třeba i s doplňky jako jsou boty, kabelky, závoje, šperky a podobně, lze tu pořídit i zásnubní či snubní prsteny, květiny a svatební oznámení.
A v takovém odění pak každá nevěsta zaručeně zazáří, stane se skutečným skvostem onoho obřadu a při pohledu na ni nezůstane jediné oko suché.

Mohlo by se vám také líbit...