Ekonomika

Což si půjčit na pozemek?

Pokud si člověk chce pořídit pozemek, na jaký se mu nedostává finančních prostředků, nebo takový sice vlastní, ale spíše než tento by se mu momentálně hodily nějaké peníze, nejednou se odhodlá ke vzetí si hypotéky. A to právě hypotéky na takovýto pozemek.
Což je v dnešní době pochopitelně možné. A stačí, když dotyčný ví, jak na to.
volný pozemek

A schválně – víte to vy? Že ne? Pak bychom to asi měli napravit.
Měli byste především vědět, že hypotéku na pozemek získat lze. A ideálním řešením v takovém případě bývá hypotéka na pozemek od nebankovní společnosti. Která si na rozdíl od bank neklade nikterak velké požadavky, co se žadatele a jeho kvalit týká.
V bankách totiž vesměs požadují, aby člověk do podobné hypotéky investoval minimálně dvacet procent vlastních financí, aby měl čistý bankovní a nebankovní registr a dostatečné příjmy. A ruku na srdce – kdo v těchto ohledech dokáže vyhovět, že? A kolik našinců kvůli tomu odejde s nepořízenou?
dolary na talíři

Zatímco u nebankovních společností tomu bývá výrazně jinak. Tady se často tolerují záznamy v registrech dlužníků, žádosti se vyřizují velice rychle a bez zbytečných komplikací. Stačí takovou nebankovní společnost kontaktovat vyplněním dotazníku, dohodnout se na detailech smlouvy a než se člověk naděje, může mít potřebné finance, lhostejno zda v podobě spotřebitelského nebo podnikatelského úvěru, k dispozici.
Takovou nebankovní hypotéku lze získat s nízkými splátkami a neméně nízkými úroky, lze ji získat velice rychle a následně ji moci splácet od jednoho roku až po dlouhých třicet let. A to nejsou ještě ani zdaleka všechny přednosti, jež člověku může tato nebankovní nabídka poskytnout. Jak se o tom můžete přesvědčit i vy sami. Pokud si potřebujete na nějaký takový pozemek půjčku vzít, nebo o něčem podobném aspoň uvažujete.
S touto hypotékou se zaručeně nemůžete ‚spálit‘.

Mohlo by se vám také líbit...