Ekonomika

Jak si přijít k penězům?

Pokud se člověk dostane do finančních potíží, nezbývá mu nejednou nic jiného, než si někde vzít půjčku. Protože nemá-li peníze, nemůže s nimi ani vycházet.
Jenže na koho se obrátit v takové situaci? U koho uspěje i ten, kdo má hluboko do kapsy a vysoko do žlabu, jak se říká?
Pokud má dotyčný jedinec skutečně problémy, je jisté to, že ho na mnoha místech, u mnoha poskytovatelů půjček, jednoduše odmítnou. Protože nebudou chtít riskovat, že půjčí někomu, kdo jim to možná nebude schopen vrátit.
Jisté je ale to, že jsou i místa, kde dotyčný uspěje. A to dokonce bez větších nesnází.

podané peníze

A to je tam, kde se nabízejí nebankovni-hypoteky-cz.cz.
Zde se totiž dostane pomoci nejednou každému, komu je peněz zapotřebí, i když je na tom tento tak nějak všelijak.
Peníze tu získá třeba i podnikatel, který je potřebuje pro fungování své živnosti, stejně jako spotřebitel, nemající dostatek prostředků na to či ono.

U podnikatelských úvěrů nehraje roli často ani bankovní registr, ba ani nulové daňové přiznání, jenom když má člověk z čeho splácet. Přičemž splácet se tu může od jednoho roku až po třicet let, s úroky již od tří procent a bez poplatků předem.
Spotřebitelé pak mohou získat úvěr též, pouze musí doložit své příjmy, postačující ke splácení. V jejich případě se sice nahlíží do registrů, ovšem dá se tu leccos tolerovat. A takové peníze pak lze použít na cokoliv, včetně refinancování hypoték, konsolidace půjček a úvěrů, vyplacení exekuce atd.

vějíř z peněz

Aby člověk tuto půjčku získal, stačí, aby dal do zástavy nějakou svou nemovitost, případně nemovitost patřící někomu jinému, kdo je ochoten se za něj zaručit. Může jít o pozemek, byt, chatu, dům, komerční objekt,… A dotyčný dostane k dispozici až sedmdesát procent ceny uvedené nemovitosti.
Stačí tak vyplnit jednoduchou žádost a zaslat e-mailem několik fotografií zastavovaného objektu a do čtyřiadvaceti hodin se poskytovatel ozve a vše poběží jako po drátkách. Klidně i přímo expresně.
A je samozřejmostí, že se člověk dozví všechny důležité informace předem, aby si je mohl promyslet. A kdyby přesto něco zjistil až s křížkem po funuse, může ještě čtrnáct dní poté odstoupit od smlouvy.
A co chtít víc?

Mohlo by se vám také líbit...