Ekonomika

Požádat o nebankovní hypotéku se vyplatí

Potřebujete úvěr, ať už malý anebo vysoký? V tom případě si jej sjednejte v nebankovní společnosti, protože nebankovní hypotéka je výhodná. Ptáte se, proč tomu tak je?
Pro nebankovní hypotéky hovoří nejen čísla. Třeba ta, která vyjadřují, kolik procent žadatelů o úvěr pochodí se svou žádostí v bance, a kolik v nebankovní společnosti. Ale ještě mnohem výrazněji je to vidět na úspěchu žadatelů, kteří mají nějaký problém.

kalkulace

Problémů se žádostí o půjčku můžete mít hned několik. Nejčastěji se jedná o potíže s bonitou a se záznamy v registru. Jakmile vám na něco podobného přijdou v bance, můžete na půjčku v bankovním domě rovnou zapomenout. Platí zde přísná pravidla a takové potíže s příjmy anebo s registry znamenají okamžité zamítnutí žádosti, nic na tom nezmění ani to, že je váš záznam naprosto banální a vaše příjmy jsou nízké pouze zdánlivě.

Záznamů v registru je mnoho. Jsou ty, které jsou naprosto zanedbatelné a pouze komplikují svým nositelům život jako nepříjemné stigma, a jsou ty, které opravdu vypovídají o tom, že máte nějaké potíže s financemi a splácením závazků. Je tedy jasné, že ten, kdo chce být spravedlivý, musí přihlížet k tomu, o jaký konkrétní záznam se jedná, a co o vás vypovídá.
A podobné je to i s příjmy. Pokud někdo od vašich reálných příjmů odečítá paušální výdaje, tak nikdy nemůže dojít ke skutečným a spravedlivým číslům. I ten, kdo má nízký plat, může mít i velice nízké výdaje a mnoho peněz ušetřit. O tom ovšem nechce žádná banka slyšet ani slovo.

komínky peněz

A právě proto se vyplatí vyrazit za půjčkou do nebankovní společnosti, právě proto jsou nebankovní hypotéky výhodné – jsou posuzovány individuálně a každá nabídka půjčky je šita na míru podle vašich vlastních možností a vaší osobní životní situace. A proto zde můžete získat výhodnou půjčku i s nižšími příjmy a se záznamem v registru.

Mohlo by se vám také líbit...