Produkty

Příjemné usínání vašeho děťátka

Narodilo se vám miminko a rádi byste mu pořídili nějakou vhodnou hračku? Má vaše miminko problémy s usínáním a ukolébavky nepomáhají? Často miminka ukolébají ke spánku monotónní a neustále se dokola opakující zvuky, která tak děťátko snáze uspí. A i k tomu vám může pomoci nějaká ta vhodná dětská hračka.

Jednou z prvních hraček, které zároveň také mohou prakticky posloužit může být třeba kolotoč nad postýlku. Tato hračka je vhodná již od narození a je naprosto bezpečná.
obrázek nad postýlkou

Tato hračka se zároveň také stane pěkným doplňkem do dětského pokojíčku vašeho děťátka a doplní tak místo určené k usínání, které tak oživí a zvýrazní. Tento doplněk svými otáčejícími se hračkami miminko zaujme, taktéž i příjemná melodie, kterou vydává a může tak napomoci ke snadnějšímu usínání.

Vybírejte z několika variant závěsných kolotočů

· Varianta s krtečkem

· Varianta se spícími medvědy

· Varianta se žongléry
kolotoč nad postýlku

Máte problémy s usínáním a pláčem vašeho miminka?

Pomozte si chytrými a praktickými hračkami, které děťátko zaujmou a uklidní. Pořiďte vašemu miminku nad jeho lůžko tento zajímavý a oblíbený doplněk v podobě závěsného kolotoče, který přivodí příjemný a rychlejší spánek.

Vaše miminko bude před usnutím pozorovat hýbající se barevné postavičky, které ho zaujmou a v kombinaci s líbivou a příjemnou melodií se spánku neubrání.

Usínání jde i bez pláče. Napomozte vašemu děťátku k rychlejšímu a příjemnějšímu usínání bez pláče a pusťte mu hrající a otáčející se kolotoč nad jeho postýlkou. Nejen pohyblivé a barevné postavičky, ale také příjemná uklidňující melodie dítko natolik zaujme, že zapomene na nějaký pláč a začnou se mu zavírat očička.

Tento doplněk je také skvělým nápadem na dárek pro vaše známé nebo příbuzné k narození miminka. Vyberte si z některé z našich nabízených variant a potěšte malé miminko při usínání.

Mohlo by se vám také líbit...