Produkty

Konečně kvalitní náhradní zdroj do vrtačky

Hodně rychle vyčerpáte veškerou energii z baterie, když s vrtačkou pracujete? To je problém většiny pracantů, kteří s nářadím manipulují a pracují každý den. Každodenní rutina nářadí hodně vyčerpává a tak se není co divit, že napájení nevydrží ani předepsané minimální roky. Běžně má totiž baterie životnost 4 – 7 let.
Jakmile akumulátor odchází, vypovídá službu a už se nechce s Vámi nadále bavit, poznáte to možná ještě dříve, než Vám kiksne lidově řečeno, neboli zemře či vypoví službu, v ruce. To už pak nezbývá nic jiného než upustit od práce a jít vyměnit náhradní zdroj, což může být problematické v případě, že máte rozdělanou práci a nemůžete ihned odejít.rukavice, špinavé a s dírou na prstu

Vícero použití a využití

Baterie do vrtačky využijete při každé příležitosti. V opravnách, u mechaniků, v provozech, ve stavebnictví, stolařství, firmách, ale i v rámci domácího používání a na různých dalších místech se podobné nářadí využije.
Proto by měly být i náhradní zdroje kvalitní. Jakmile přejde pár let, můžete pozorovat znaky, že pomalu zdroj napájení odchází. Zejména se to projevuje, neboli můžete zpozorovat a případně hned začít řešit náhradní typy, když:

  1. Dochází ke zkrácení pracovní doby – pokud jste byli zvyklí pracovat s nářadím určitou dobu a tento čas se zkrátil například až na polovinu, je jasné, že se zdroj nenabíjí úplně, čili může pomalu odcházet.
  2. Bude mít snížený výkon – pokud se Vám zdá, že už nepracuje takzvaně na plné obrátky.

pracanti na lešení
Jakmile začínají podobné problémy, je potřeba se připravit na to, že se může brzy stát, že se jednoho dne už vůbec zdroj nenabije.
Náhradní verzi můžete mít připravenou dopředu, a tudíž ji následně můžete kdykoliv podle potřeby použít. Mít ji při ruce je rozhodně vekou výhodou a sami při práci poznáte rozdíly.
I doma můžete pracovat jako profesionálové. Mít připravenou jednu verzi v nářadí a mít další připravenou jako náhradní nabitou. Jakmile se v nářadí vypije, dáte ji na nabíječku a použijete náhradní verzi, která je nabitá a bude sloužit po dobu, než se ta původní nabije a než se tato opět vybije, abyste je mohli vyměnit.

Mohlo by se vám také líbit...