Produkty

Intimní život, který podléhá problémům


Patříte do poměrně velké skupiny mužů, kteří se nechtějí chlubit s tím, že mají problémy v sexuálním životě? Možná i vás postihla diagnóza zvaná erektilní dysfunkce a není pro vás jednoduché smířit se s tím, že jste v intimním životě selhali.
Nepřiklánějte se však k názoru, že už nejste muž, který by stál za to, ale obraťte list a hledejte řešení, které máte na dosah ruky.
muž s ženou v náručí

Jak se k situaci postavit, pokud nechcete k lékaři?

Vyšetření u lékaře není nikdy příjemné. Zvlášť, když se jedná o oblast intimity a mluvení o problému, který vás trápí. Stydět a ani přemáhat se nemusíte, protože pokud nechcete absolvovat prohlídku u specialisty, zakoupit si můžete i léky volně dostupné na internetu.
Jedním ze šikovných léků je Oral Jelly, který je prodejný i bez lékařského předpisu a jeho účinek je stejně spolehlivý jako všechny ty, které nalezete v lékárně nebo o nich slyšíte z televizního prostředí.

Čím je toto želé výjimečné?

Jedná se o měkké tobolky, kterým se rovněž říká želé neboli gelové tablety. Jejich účinek spočívá v jejich složení, které je založené na stejném principu jako nejznámější léky, které znáte z reklam. Poskytne vám okamžitou a dlouhodobou erekci, díky které si budete moct užívat sexuálního styku v takovém množství, jak si to jenom budete přát.
Co je však důležité a nesmíte to přehlédnout je to, že je nutné ještě před samotným sexuálním stykem navodit tu správnou atmosféru a věnovat se s vaší partnerkou dlouhé a vášnivé předehře.Vaše stimulace podstatně zvýší kvalitu samotného intimního styku a tím pádem se dostaví výsledky, které budete očekávat.
dívka s podvazky

Vydrží účinkovat několik hodin

Jeho délka účinku se vztahuje na 4 – 5 hodin. Pokud tedy budete mít chuť a energii, můžete si během nich užít sex s vaší milovanou partnerkou hned několikrát. Nástup účinné látky se dostaví přibližně 10 minut po tom, co ho zapijete vodou a v případě, že budete po jídle – jeho délka účinku se vám může i značně prodloužit.

Mohlo by se vám také líbit...