Móda

Kabelky z pravé kůže nejsou přežitkem

V současné době je trh zdánlivě nasycen nepřeberným množstvím modelů kabelek, psaníček, batůžků a tašek, takže by si skutečně mohla vybrat každá žena, či dívka. Záleží ovšem na tom, co od své kabelkyočekáváte. Pokud chcete model, který podtrhne vaši osobnost, vybírejte kabelky z pravé kůže u nás!
Stojící žena s kabelkou na rameni
Naše modely jsou totiž vyrobeny z pravé kůže, která je po staletí jedinečným a nenahraditelným materiálem ve výrobě doplňků, jako jsou právě dámské kabelky, ale i doplňky ve formě psaníček, či peněženek. U mnohých z nich, jako je například mladistvý model Floriana přicházíme s praktickým řešením vyměnitelného vrchního krycího dílu, takže můžete barvy měnit dle nálady a s ohledem na váš outfit.
Detail-hadí kůže
Za zmínku jistě stojí i fakt, že většina našich modelů je vyrobena z takzvaného safiánu, tedy telecí kůže, která je zpracovaná poměrně složitým technologickým způsobem, jenž ovšem ve finální úpravě zajišťuje výrobku takřka nezničitelnost, a dokonce i voděodolnost. Je to i díky vosku, který se do kůže citlivě zapracuje.
Takto ošetřená kabelka je zároveň odolná i proti škrábancům a otěru o tělo nositelky, což se o mnoha jiných výrobcích nedá říci.
Mladá, usmívající se žena, držící palec nahoru
Údržba je velmi jednoduchá. Při zašpinění, prostě otřete nečistotu vlhkým hadříkem a jednou za měsíc ji ošetříte bezbarvým krémem na kůži. Tím zamezíte jejímu ztvrdnutí. Krém nechte asi třicet minut působit a poté naimpregnujte přípravkem určeným na kůži. Tahle troška péče se Vám opravdu vrátí, protože naše kabelky slouží svým nositelkám řadu let, aniž by výrazně měnily tvar, nebo barvu. Jejich originální desing osloví jistě ty z vás, které touží po výjimečném kousku, na kterém navíc mohou mít podle přání vyražen svůj monogram.
Pokud tedy zvažujete nákup kabelky pro sebe, nebo ji chcete věnovat jako dárek třeba své dceři, či mamince, je ten pravý čas opatřit si naši luxusní kabelku.

Mohlo by se vám také líbit...