Móda

Co by nemělo chybět v šatníku žádné ženy

Snad každá žena chce být hezky, moderně a slušivě oblečená, jenže módní styly se mění tak často, že byste za to pokaždé mohla nechat celou výplatu. Existují však módní kousky, které si určitě pořiďte do svého šatníku, pokud je ještě nemáte, jsou nadčasové, a v případě potřeby se dají kombinovat s kousky, které v danou sezónu zrovna„letí“.
Určitě Vám v šatníku nesmí chybět trička – bílá, černá i pruhovaná, dají se libovolně vrstvit a kombinovat.

Nespornou jedničkou Vašeho šatníku by měla být bílá košile, v kombinaci s tmavými kalhotami a sáčkem, nejlépe v trochu sportovním stylu, ji můžete vzít na obchodní jednání, ale klidně i za zábavou.

Samozřejmostí jsou džíny, ale aby byly nadčasové a snadno kombinovatelné, volte tmavší, bez různých výšivek, už vůbec ne roztrhané apod. Klasické tmavé džíny můžete zkombinovat prakticky se vším, ať už si k nim oblečete tričko pro volný čas a k tomu tenisky, nebo je zkombinujete se sáčkem a vyššími podpatky na obchodní jednání, nezklamou nikdy.

Zapomenout nesmíme ani nasukni, nejlepším výběrem, aby byla univerzální, a dala se kombinovat s čímkoli, je černá pouzdrová, můžete ji zkombinovat s halenkou a lodičkami, nebo trikem a balerínami.
Z vrchních kousků oblečení si určitě pořiďtesako – štíhlé dámy si mohou dovolit kratší délku a lehce zúžený střih, dámy silnějších proporcí by měly zvolit spíše klasický střih.

Kabelku mějte vždy jednu univerzální, nejlépe černou, která se dá vzít kamkoli.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout naboty – v botníku by každá žena měla mít univerzální lodičky, baleríny a také tenisky pro volný čas, tyto troje boty se dají kombinovat s kousky oblečení, které jsme Vám popsali libovolně podle toho, k jaké příležitosti se oblékáte.

K těmto univerzálním kouskům vždy stačí, pokud přijde nová módní vlna, pořídit si jen drobnost, abyste díky módním vlnám, které jsou opravdu časté, neměli stále prázdnou peněženku.

Mohlo by se vám také líbit...