Móda

Jak se obléct na výroční oslavu firmy?

Toť otázka. Zvláště pak, když vedení firmy v čele s vaším skvělým, ale trochu roztržitým šéfem, zapomnělo na pozvánku uvést dress code.  Jediné, co je vám známo, že pohoštění, v malé milé restauraci naproti proběhne formou rautu, přijde asi tak čtyřicet stejně zmatených lidí jako jste vy a to i se svými partnery, bude k tomu hrát místní kapela svoji všehochuť, vypukne to odpoledne a proboha! Ještě navíc v neděli. Kdo asi půjde v pondělí na sedm do práce??? No nic, tohle nás teď nebude zajímat, nějak to dopadne.

Vraťme se k důležitější stránce celé věci a to:
Co do háje na sebe?

Pojďme se na celou záležitost podívat zcela pragmaticky.
Budeme tančit?     Anoooo!
Budeme se celý večer něčím cpát?(jelikož, když vzpomeneme, poslední akce byla samá kreveta, humr a žabí stehýnko, no nechte to tam ležet, že?) Takže Anoooo!
Budeme popíjet vínko či něco kapánek ostřejšího?Anoooo!
Bude nám špatně?Tuhle otázku necháme zatím otevřenou…;)

Fajn. Kdybychom byli chlap, tak to prostě neřešíme. Vytáhneme kvádro (+ košili, hlavně né kostkovanou a hlavně né s krátkým), které nám stejně leží ve skříni od svatby a používáme ho jen párkrát ročně na ples či pohřeb, ale to my nejsme. My jsme žena a chceme na večírku patřičně blýsknout.

Vzhledem k předešlým bodům, na které jsme si tak krásně odpověděly, bychom měly rozhodně na sobě mít něco přiměřeně pohodlného, aby se nám nestalo nečekané faux pas v podobě prasklého švu nebo zipu z důvodu nadměrného konzumování všeho či z netradičních tanečních kreací, ke kterým vás vyzve podnapilý kolega.

Ok džíny, svetr ze sekáče a baleríny stranou. Vezměme na sebe naše obligátní malé černé, které snad má doma každá žena, a které se jistě nikdy neztratí, lodičky s otevřenou či uzavřenou špičkou, přiměřeného podpatku (to víte, taneční kreace) budou tak akorát. A co takhle ten skvělý společenský overal, který nám visí ve skříni? Pro tuto příležitost výborná volba. Zapeklitou otázkou jsou punčocháče, které jsou snad noční můrou už i pana Špačka, tak probírané je to téma. Za sebe hlasuji rozhodně bez punčocháčů! Ovšem to si možná myslím jen já J.
 
A hlavně, vážení, berte to s rezervou, nejde o životně důležitou akci, žádnou snobárnu, hlavní je sejít se a pobavit. A to je na tom nejkrásnější. Však víme, když nejde o život….;)

Mohlo by se vám také líbit...