Produkty

Máte na lepící pásky poněkud náročnější požadavky?

Potřeba něco někam přilepit je naprosto běžná. Přitom nejde jenom o situace v kancelářích, ale všude jinde. Domácnost, školství, firmy či jakákoliv jiná místa potřebují mít k dispozici lepící pásky všeho druhu. Pakliže vám nestačí sortiment klasických papírnictví, můžete využít sortiment jarico.cz, speciální lepící pásky, mezi i kterými najdete produkty tohoto typu:

typická lepicí páska

  • Oboustranné = potřebujete-li něco připevnit, ale nemáte jak, tohle je cesta
  • Krepová = ideální například pro zakrytí předmětů při malování místností
  • Papírová = zcela jiné vlastnosti než u klasických variant
  • S vodící tkaninou = pevnější a sloužící pro speciální účely
  • PVC = jde o produkt, který má tu výhodu, že je UV stabilní
  • Žlutočerná = slouží k ohraničení prostor, kam si nepřejete, aby někdo chodil

Abyste mohli disponovat všemi možnými variantami tohoto kancelářského spotřebního zboží, je dobré znát obchod, který vám může nabídnout i výše zmíněné varianty. Možná se však ptáte, proč vlastně využít takový specializovaný obchod a nevybrat si raději nějaké specializovanější papírnictví? Odpověď tkví i v možnostech dalších nákupu. Jen stěží totiž budete nakupovat jenom lepící pásky. Určitě do svého nákupního košíku zařadíte i jiné produkty, které se vám z kompletního budou hodit. To je přitom jedině výhodné, protože nebudete muset objíždět mnoho různých obchodů, abyste mohli nakoupit to, co chcete.

různé typy lepicích pásek

Obalový materiál všeho druhu

Když budete potřebovat speciální lepící pásky, možná se vám budou hodit i samotné obaly. Volit můžete z různých typů a materiálů, mezi kterými nechybí klasický papír, umělá hmota nebo třeba látky. Proto zvolte takový materiál, který bude pro vaše potřeby, co možná nejvhodnější. Se vhodným sortimentem se vám bude zcela jistě nakupovat velmi pohodlně a snadno, stačí tedy pořádně využít kompletní sortiment.

Mohlo by se vám také líbit...