Móda

Šikovné plavky zakryjí nedostatky

Diety vám nic neříkají a vaše postava má menší rezervy, přesto už teď je vám jasné, že se v létě v plavkách prostě ukázat stejně budete muset? Nevadí, diety ani cvičení nejsou to jediné, co vám zaručí dokonalou postavu v plavkách. Mohou to být totiž samotné plavky, které vám uberou pár kilo a zakryjí nedokonalosti vaší postavy. Je to skvělé, když víte jak si vybrat a po čem v obchodě sáhnout už se nemusíte obávat v létě u vody svléknout do plavek – a ještě můžete vypadat zatraceně sexy. I plavky totiž umí dodat sebevědomí – jen se musí správně zvolit. S naším tahákem budete hvězdou pláže, i když zrovna neoblékáte velikost S. Vždyť plné a krásné ženské tvary se nosí a měli by se nosit hrdě. Udělejte ze svých problematických partií přednosti a ukažte se v plavkách plná sebevědomí. Rozdávejte u vody úsměvy a buďte neodolatelná.

zadek od písku

·         Stará dobrá kamarádka – černá barva: černá je prostě nesmrtelná a dokáže opticky zeštíhlit postavu a ubrat pár kilogramů mrknutím oka. A tak pokud se v plavkách moc necítíte, volte je v černé barvě. Pokud máte větší bříško – ideálně v jednodílném provedení. Optický klam umí divy a tak vsaďte na osvědčený trik. Černá je prostě dobrá – v tomhle případě určitě.

·         Schovejte bříško vyvýšeným pasem: trápí vás větší povislé bříško, jste po porodu nebo prostě jen máte pár faldíků kolem pasu? Nevadí i tento problém je zachviličku vyřešen. Pořiďte si spodní díl plavek s vyvýšeným pasem. V tu ránu budete mít bříško schované a zpevněné a nemusíte se obávat svléknout do plavek a přitom se i dobře opálit. A hlavně oproti jednodílným plavkám je tento střih mnohem více rafinovaný a bude vám slušet.
dáma v plavkách

·         Odpoutejte pozornost: máte ráda zajímavé a zvláštní střihy? Ani těm se nemusíte vyhýbat – ba naopak. Právě zajímavě vykrojené plavky umí odpoutat pozornost od menších nedostatků postavy. Zvolte jednodílné plavky s průstřihy a výkroji na bocích. Budete za bohyni a nikdo si nevšimne nějakého faldíku navíc.

Dodejte si sebevědomí a oblékněte si plavky, ve kterých budete letos na pláži prostě neodolatelná. Vystavte hrdě na obdiv své křivky a zdůrazněte svou krásu v plavkách, které vám sednou i dobře poslouží – vyplatí se to.

Mohlo by se vám také líbit...