Ekonomika

Hypotéka bez registru – finance i těm, kterým banka žádost zamítla

Rádi byste zlepšili vaši finanční situaci a pořídili si třeba vlastní dům, byt, zařízení, auto či odjeli na dovolenou? Trápí vás finanční problémy a chcete vaší situaci změnit? Na trhu je spousta finančních produktů, které slouží k účelům osobních či spořicích účtů, ale také k půjčení peněz.
Právě úvěry a půjčky patří k žádaným produktům, protože žadatelé můžou peníze získat rychle a uskutečnit tak svoje sny, zajistit potřeby či vyřešit problémy.
První kroky obvykle vedou do některé z bankovních společností s nadějí, že získáte požadovaný úvěr. Avšak přísné podmínky bank neumožňují získat peníze z úvěru všem klientům, ale jen těm, kteří mají dostatečné a doložitelné příjmy či žádné záznamy v registrech dlužníků a splňují mnoho dalších podmínek.

šťastný klient s penězi.jpg

Co dělat, když neúspěch v bance bude právě váš problém? Není všem dnům konec, protože na trhu jsou ještě výhodné produkty nebankovních společností a jedním z nich je i hypotéka bez registru Férová hypotéka, na kterou dosáhnou i podnikatelé a firmy.
Registry ani finanční problémy nejsou překážkou
Právě lidé s finančními problémy nemají v bance šanci uspět. Nebankovní společnosti a především solidní a ověřené dokážou pochopit potřeby i problémy svých klientů a nabízejí pomoc i těm finančně slabším.
To znamená, že získané peníze je možné využít na vyplacení dluhů, exekucí, konsolidaci půjček a podobně. A samozřejmě na uspokojení dalších potřeb od bydlení až po nakupování či podnikatelskou a firemní činnost.

dostatek peněz v kapse.jpg

V tomto případě je nutné splnit podmínku, kterou je ručení nemovitostí a máte vysokou šanci přijít si na slušné peníze.
Dlužnou částku můžete splácet až 30 let i s možností předčasného splacení bez sankcí.
Pokud máte nízké příjmy nebo není možné je doložit, tak můžete využít řešení formou spoludlužníka. Tím může být kdokoliv z rodiny či známých, kdo je ochoten takovou smlouvu podepsat a poskytnout vám tím pomoc.

Mohlo by se vám také líbit...