Móda

Jak pomocí několika kousků oblečení zamaskovat pár kilo navíc


PONČO
Pokud jste nikdy nepřišla na to, proč, kde a jak pončo nosit, teď je ta správná chvíle. Pončo skryje všechno vyjma ramen a prsou, proto je ideální nosit ho v případě, že potřebujete schovat všechno to, co se nachází od prsou dolů. Pončo vám dá dojem skrytých nedostatků, ale také zvýrazněných předností, za které byste se rozhodně neměla stydět.

–          Jak pončo nosit?
Nejspíš se vám nejvíc osvědčí kombinace skinny džínů, legín nebo trubek, k tomu si vezměte tílko a velmi huňatý svetr, který poté překryjete pončem. Není to oblečení do mrazů, ale ve chvíli, kdy je počasí na plus pěti stupních, trpět zimou rozhodně nebudete.

Ale pokud chcete obléci pončo i v zimě, rozhodně můžete – v tom případě použijete pončo jednoduše na kabát jako šálu – ale to lze pouze v případě, že máte úzký kabát.

KOŠILOVÉ ŠATY
Pokud se necítíte na upnutý střih, kalhoty vám zrovna moc nesedí, navíc právě ty úzké, a raději máte volný střih na pohodu, měla byste vyzkoušet košilové šaty. Jsou volné, můžete se pod ně schovat a velice dobře se doplňují. Stačí, když si vyberete ten správný střih, který se hodí na vaši postavu, ať už jste vysoká a máte dlouhé nohy, nebo jste menší a zaoblenější.

–          Jak nosit košilové šaty
Nejdůležitější je vybrat k nim správné doplňky. Rozhodně byste měli zvolit vysoké kozačky minimálně e kolenům. Hodí se k tomu také klobouk, nejlépe sladěný s kabelkou, která by měla být menší, klidně přes rameno. Také je lepší si k těmto šatům obléknout maxi kabát.

DŮLEŽITÉ JSOU DOPLŇKY
Hlavně pokud sedíte celé dny v kanceláři, měla byste myslet na doplňky. Ke společenským kalhotám s nenápadným vzorem a střihem do pasu se hodí saténová tmavá košile bez vzoru, nejlépe by také měla být maxi střihu. Volte strakaté šály i barevné rukavice.

Mohlo by se vám také líbit...