Ekonomika

Nebankovní hypotéka pro skutečný život

Nebankovní hypotéka vám přijde vhod vždy, když nemáte jinou volbu. Můžete ji samozřejmě využít kdykoli potřebujete peníze, ale všichni moc dobře víme, že právě po této hypotéce lidé sahají nejvíce ve stavu nouze. Je to dáno tím, jak velmi vstřícně má tento typ nebankovního úvěru nastaveny podmínky smlouvy. A je to dáno hlavně tím, že tento úvěr můžete získat vždy, když máte nějaké potíže – malé, ale třeba i ty větší. Ocení to nejen podnikatelé, neboť podnikání je opravdu těžká disciplína, ale také i všichni běžní spotřebitelé, protože ani život sám jako takový není žádné peříčko.

peněženka

A to poznáte ve chvíli, kdy potřebujete peníze a máte ke všemu záznam v registru anebo třeba nízkou bonitu. Ono je to vůbec s tou bonitou takové celé složité. Ledaskomu v bance řeknou, že jeho bonita je nízká a na půjčku tak nedosáhne. Vlastně je to stejné, jako by danému člověku řekli, že má nízké příjmy. Jenže ani nízké příjmy ještě neznamenají, že nedokážete svou půjčku splácet. I z malého příjmu je možné poměrně mnoho peněz ušetřit. To víme všichni. Ovšem bankovní úředník jednoduše použije svou univerzální výpočetní formulku, která je shodná pro všechny bez rozdílu, a o vaše schopnosti šetřit a o vaše reálné výdaje se rozhodně nestará.

drobné mince

Podle něj mají minimální výdaje všichni stejné a mnozí ještě mnohem vyšší. A to je jeden z dalších důvodů, proč se vyplatí vyrazit do nebankovní společnosti pro vstřícnou nebankovní hypotéku. Je to půjčka, kterou vám tam sestaví na míru – tedy podle vašich skutečných příjmů, a podle vašich skutečných výdajů. Možná tak brzy zjistíte, že i s nižšími příjmy můžete potřebný úvěr splácet. A překážkou vám v tom jistě nebude ani záznam v registru, především ten, který sám o sobě nevypovídá o ničem jiném, než třeba pouze o tom, že jste jednou pozdě zaplatili účet za energie.

Mohlo by se vám také líbit...