Produkty

Doplňky pro pole dance

Začali jste tancovat momentálně trendy taneční styl pole dance a uvažujete, co všechno budete potřebovat, pokud se tomuto novému sportu chcete věnovat vážněji, nebo jednou i profesionálněji? Pojďme si představit, co každá správná pole dancerka má za produkty ve svém šuplíku.


Kvalitní sportovní oblečení

Do začátku si vystačíte s volným tričkem a nějakými kraťasy. Ale jak budete chtít dělat pokročilejší cviky, holá kůže musí ven. Začnete uvažovat o nějakém kompletku kalhotek a sportovní podprsenky. Zde je dobré sázet na kvalitu – ručně ušité a tedy neškrábající švy, kvalitní nesmývatelnébarvy a vyrobené z rychleschnoucího materiálu. Jedna z českých značek, která splňuje tyto podmínky je Siluet Yoga Wear. Ano, z názvu je patrné, že komplety, mikiny, legíny se dají využít i při cvičení všech typů jógy. Lze je používat i jako plavky.


Vysušovadla

Poměrně brzo zjistíte, že při náročnějších tricích se zapotíte a začnete po tyči klouzat. Profesionální pole dancerka by měla být schopna triky zvládnout i bez použití magnezia a jiných protiskluzových přípravků. Nicméně, proč si trénink trochu neulehčit. Na trhu jsou k dostání speciální roztoky, průhledné tekutiny, které vám odmastí ruce. Díky tomu nebudete ani klouzat a můžete svůj nový trik bezpečně natrénovat. Jmenujme jeden z nejrozšířenějších mezi tanečnicemi – DryHand. Naleznete ho v každém e-shopu věnující se tomuto sportu.


Vlněné návleky

Pole dance není jenom o točení se kolem tyče, nebo visení hlavou dolů v krkolomných pozicích. Důležitá je také flexibilita vašeho těla. Ta se samozřejmě musí cvičit a jak jinak, než pravidelným protahováním. Pro protažení a strečování vašich svalů, vazů je však nezbytné být zahřátí a tělo v teple udržet. Chcete přece předejít případnému zranění. Mnoho tanečnic proto využívá vlněných podkolenek anebo i nadkolenek se speciálními prostřihy v oblasti kotníků. Správně ušité vlněné doplňky by měly přes stehna svírat. Opět je lze zakoupit ve specializovaných e-shopech věnující se pole dance.

Mohlo by se vám také líbit...