Www

Vsadíme si?


Tento turnaj je sledován na celé planetě i když to není mistrovství světa. Každý, kdo jen trochu propadl téhle hře si udělá čas a fandí těm svým. A je z toho veselo a dobrá nálada. Tedy, pokud ti jeho vyhrávají. Sázkové kanceláře touto dobou praskají ve švech, obrazně řečeno, neb i tohle se již dnes ve větší míře dělá přes internet. Takže bychom mohli říci, že praskají ve švech servery, což je ovšem nesmysl, a tak to raději nebudeme řešit. Raději si rovnou vsadíme a pak jen shrábneme obrovský balík. Jak je to možné?

fotbalisté při hře

Pokud sázíte, tak jistě máte už nějaké zkušenosti a několik stovek, které jste prohráli, protože prohrát, to je náramně jednoduché. Asi není nic jednoduššího. Ale vyhrát, to už je panečku, kumšt. Ovšem, nic není nemožné, a i tohle jde. Chce to jen mít dobrý odhad, znalosti a dobrého rádce, který hodně pomůže a napoví. A hádejte, kdo vám poskytne nejlepší tipy na sázení? Neuhodnete. Nejsou to kamarádi v hospodě, ani vědma se skleněnou koulí. Je to umělá inteligence.

prázdné hřiště

S její pomocí již spousta lidí vyhrálo, a proto to sázkové kanceláře zrovna rády nemají. Jenže, spolupráce s ní se dokázat prakticky nedá, takže proti tomu nemohou nic dělat. A tato inteligence je přímo neskutečně chytrá. Umí totiž to, co by člověk asi hned ta rychle nedokázal. Umí se prohrabat v dalekosáhlé minulosti dotyčného celku na který chce člověk vsadit. Disponuje obrovským množstvím dat, takovým, které člověk nezpracuje. Umí vypočítat momentální formu hráčů, dokáže vytvořit vizualizaci a umí během několik sekund projít všechny predikce zápasu, ze kterých nabídne výsledky.

Bohužel již není místo na další věci, které tento server umí a dokáže, nezbývá vám, než jej prostě navštívit a přesvědčit se sami. Uděláte to tak, že kliknete na odkaz, který je umístěn v horní části článku a je jinak barevně odlišen. Pak už je to celé na vás.

Mohlo by se vám také líbit...