Www

Zuby krásně bílé


Líbí se vám krásně bílé zuby, které září na metry daleko? Chcete se zeširoka usmívat a dávat na obdiv svoje krásné sněhově bílé zuby? Pokud se stydíte smát, asi nejsou vaše zuby v tak dobrém stavu, abyste je mohli ukazovat všem okolo. Klíčem ke krásným zubům je pravidelné čištění správnými nástroji a také prevence. Až poté přichází na řadu estetika. Krásné zuby jsou zdravé zuby. Nikdy nemůžete mít krásné zuby, když na každém druhém máte kaz.

bělení zubů

Abyste mohli mít krásně bílé zuby, je potřeba je nejprve uzdravit. Jestli vás trápí zubní kazy, zajděte si k zubnému lékaři a vyřešte akutní problémy. Jakmile budete mít zuby bez kazů, můžete se věnovat bělení. Bez bělení zuby jako perličky mít nebudete. Je to kvůli tomu že přírodní barva našich zubů není sněhově bílá, ale světle žlutá. Velmi žluté zuby jsou zuby znečištěné nejčastěji kouřením. Pokud si nechcete odepřít cigarety ani potraviny či nápoje, které zuby dokážou hodně zabarvit, budete muset chodit na bělení asi častěji.

Bělení zubů Praha probíhá například na klinice Clinic+. Zabývají se zde nejen léčbou zubů, ale i estetickými zákroky, mezi které patří třeba rovnání zubů pomocí rovnátek a nebo právě bělení. Je důležité vědět, že nejlepší bělení bude vždycky na klinice. Zde máte jistotu, že vašem aby jsou v dobrých rukách a že bělením nedojde k žádnému poškození zubů. Prodávají se bělící sady pro domácí použití, ale v rukách někoho, kdo nemá zkušenosti, mohou být i zdraví nebezpečné.

bílé zuby

Čím déle tím líp?
Najdou se lidé, kteří si poškodili zubní sklovinu domácím bělením. V návodu bělících pásků se dozvíte, jak dlouho je máte nechat působit. Pokud budete tuto dobu překračovat, snadno dojde k tomu, že si pokosíte zubní sklovinu. Jakmile jednou dojde k jejímu poškození, nedá se nijak opravit, a vy už budete mít navždy citlivé zuby. Neriskujte a raději se svěřte do rukou odborníků.

Mohlo by se vám také líbit...